Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଅଫିସରେ ପଶି ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଲୁଟିନେଲେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ

27/02/2020 at 2:15 PM

ସାଲେପୁର,୨୬ ।୨ : ୨୬ତାରିଖ ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ରାଇସୁଙ୍ଗୁଡ଼ା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସେକ୍ସନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭିତରେ ପଶି ଦୁଇ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସାଲେପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୁଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚଳାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଉଦ୍ଧାର କରିପାରିନି । ସାଲେପୁରର ୟୁନିକର୍ଣ୍ଣ କନ୍‌ଷ୍ଟ୍ରକ୍ସନ୍‌ ସଂସ୍ଥା ଜପକୁଦ ଓ ରାଇସୁଙ୍ଗୁଡ଼ା ସେକ୍ସନର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ବିଲ୍‌ ଆଦାୟ କରିବା ପାଇଁ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍‌ ନେଇଛି । ଉକ୍ତ ଏଜେନ୍ସିର କର୍ମଚାରୀ ଶୁଭଜ୍ୟୋତି ମହାପାତ୍ର ଜପକୁଦ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସେକ୍ସନ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଗ୍ରାହକଙ୍କଠାରୁ ବିଲ୍‌ ଅର୍ଥ ଆଦାୟ କରି ରାଇସୁଙ୍ଗୁଡ଼ା ସେକ୍ସନକୁ ଯାଇଥିଲେ ।

ରାଇସୁଙ୍ଗୁଡ଼ା ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସେକ୍ସନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଦୁଇଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏକ କଳା ପଲ୍‌ସର୍‌ରେ ଆସି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ଧୁକ ଲଗାଇ ବ୍ୟାଗ୍‌ରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ୨ ଲକ୍ଷ ୭୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇ  କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବାହାରପଟୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଦ୍ରୁତି ଗତିରେ  ପଳାଇଥିଲେ । ଅଫିସ୍‌ ଭିତରେ ବନ୍ଦ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପହଞ୍ଚି  ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ୟୁନିକର୍ଣ୍ଣ  କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ସାଲେପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ ଜଣକୁ ସନ୍ଦେହରେ ଅଟକ ରଖିଛି । ତଦନ୍ତରେ ବ୍ୟାଘାତ ଉପୁଜିବାର ଆଶଂକା କରି ପୁଲିସ ଅଟକ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିନାହିଁ ।

   Related Posts