Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

ଜାଗମରା ଛକରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କଠୁ ସ୍କୁଟି ଲୁଟିନେଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଂଚ କରି ପୋଲିସ କରୁଛି ତଦନ୍ତ

17/07/2019 at 8:59 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୭|୭: ଜାଗମରା ଛକରୁ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ ଦୁଇଜଣ ଲୁଟେରା ସ୍କୁଟି ଛଡେଇ ନେଇଛନ୍ତି । ଜାଗମରାରେ ଥିବା ମଲ୍ଲିକ କଂପ୍ଲେକ୍ସରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରମୋଦ ଦାସଙ୍କ ଝିଅ ସିପ୍ରାରାଣୀ ଦାସ ଜାଗମରା ଛକରେ ସ୍କୁଟି ରଖି ଦୋକାନକୁ କିଛି ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଦୋକାନରୁ ଫେରି ସ୍କୁଟିର ଚାବି ଖୋଲୁଥିବାବେଳେ ବାଇକରେ ଦୁଇଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆସି ତାଙ୍କଠୁ ଜୋର କରି ସ୍କୁଟି ଛଡେଇ ନେଇ ଦୃତ ଗତିରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ଲୁଟେରାମାନେ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଦୁଇଜଣ ଦୋକାନୀ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ପିଚ୍ଛାକରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ସ୍କୁଟି ଲୁଟିର ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ଦୋକାନର ସିସିଟିଭିରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇ ରହିଛି । ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ସିପ୍ରା ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିବାପରେ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଯାଂଚ କରି ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ।

ଗତକାଲି କମଶନରେଟ ପୋଲିସ ରାଜଧାନୀରୁ ୪ଜଣ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କାର, ମଟର ସାଇକଲ, ଗହଣ ଓ ଘରକରଣା ଜିନିଷ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାକୁ ୨୪ଘଣ୍ଟା ନପୁରୁଣୁ ସଂଧ୍ୟା ୬ଟା ବେଳେ ସ୍କୁଟି ଲୁଟି ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁଚନ୍ତି ।

   Related Posts