Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଗାଡ଼ି ଛାଡ଼ି ଫେରାର ଚାଳକ, ପାଖରେ ପଡ଼ିଛି ବ୍ୟାଗ୍‌, ରହିଛି ଲକ୍ଷେରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର…

6/12/2021 at 9:29 PM

କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି, ୦୬।୧୨: ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚାନ୍ଦୋତରା ମୁଖ୍ୟଛକରୁ ଭୁର୍ଷାଗୁଡା ଯିବା ରାସ୍ତାର ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଏକ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି । ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବାଇକ ଚାଳକ ମୋଟର ସାଇକେଲ ଓ ଗଞ୍ଜେଇ ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗ ଛାଡିଦେଇ ଫେରାର ମାରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏକ ଧଳା ପଲସର ବାଇକ ଯୋଗେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭୂର୍ଷାଗୁଡା ଦେଇ ଚାନ୍ଦୋତରା ପଟକୁ ଆସୁଥିଲେ ।

ଚାନ୍ଦୋତରା ଛକରୁ ପ୍ରାୟ ୨୦୦ ମିଟର ସରକାରୀ ମଦଭାଟି ସମ୍ମୁଖରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବା ପରେ ମୋଟର ସାଇକେଲ ସହିତ ସାଙ୍ଗରେ ଧରିଥିବା ୩ଟି ଗଞ୍ଜେଇ ଭର୍ତ୍ତି ବ୍ୟାଗରେ ପ୍ରାୟ ୩୦ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଛାଡି ଦୁଇଜଣ ବାଇକ ଆରୋହୀ ଫେରାର ମାରିଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ୨ଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଗଞ୍ଜେଇ ଭର୍ତ୍ତି ଥିବା ବ୍ୟାଗକୁ ଦେଖି ସିନ୍ଧେକେଲା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ  ଘଟଣା ସ୍ଥଳ କୁ ପହଞ୍ଚି ବାଇକ ଏବଂ ଗଞ୍ଜେଇ ଭର୍ତି ୩ ଟି ବ୍ୟାଗ କୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି ।ଫେରାର ମାରିଥିବା ଗଞ୍ଜେଇ ମାଫିଆ ଙ୍କ ଖବର ମିଳିପାରିନଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଛତିଶଗଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରୁ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲା ଦେଇ ବଲାଙ୍ଗୀର ତଥା ଅନ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳ କୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ପେଟ୍ରୋଲିଂ କଡାକଡି କରି ବେଆଇନ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ ରୋକିବା ଦିଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ସାଧାରଣ ରେ ଦାବି ହେଉଛି ।

   Related Posts