Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ନୂଆବର୍ଷରେ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଆସିଲା ଦୁଃଖଦ ଖବର…୨ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ସହିଦ

1/01/2020 at 10:28 PM

ଶ୍ରୀନଗର୧/୧: ନୂଆବର୍ଷରେ ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଆସିଲା ଦୁଃଖଦ ଖବର । ୨୦୨୦କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ପାଇଁ ସମଗ୍ର ଦେଶ ଉତ୍ସବ ମୁଖର ହୋଇପଡିଥିବା ବେଳେ, ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଆସିଛି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର । ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରର ରାଜୌରି ଜିଲ୍ଲା ନୌସେରା ସେକ୍ଟରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ୨ ଭାରତୀୟ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆକ୍ରମଣ ପରେ ନିରାପତ୍ତା ବଳ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରାଉ କରି ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ୍ କରୁଛନ୍ତି ।

ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ୩ ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କିଛି ଦିନ ହେବ ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ଅଞ୍ଚଳରେ ପ୍ରବଳ ଶୀତ ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ, ସେହି ମୌକାରେ ପାକିସ୍ତାନ ପଟରୁ କିଛି ଆତଙ୍କବାଦୀ LOC ଅତିକ୍ରମ କରି ଭାରତ ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଗତକାଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ କିଛି ସନ୍ଦେହଜନକ ଗତିବିଧି ହେଉଥିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଧିବାସୀ ସେନାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସେନା ପକ୍ଷରୁ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରାବନ୍ଦୀ କରି ତଲାଶୀ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ହଠାତ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅତର୍କିତ ଗୁଳିମାଡ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଗୁଳିମାଡରେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ୨ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts