Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଅଡି ବସିଛନ୍ତି ଏହି ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀ : ବୁଝେଇ ବୁଝେଇ ପୋଲିସ ଓ ଘରଲୋକ ନୟାନ୍ତ

16/06/2019 at 4:07 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୧୬/୬ : ଗାଜିଆବାଦ ନଗର ଥାନାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଶନିବାର ଦିନ ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଗୁହାରି କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ବୁଝାଇବା ସତ୍ୱେ ମାନିଲେ ନାହିଁ ଛାତ୍ରୀ । ଉଭୟ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବୟସ ୧୮ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଅସମର୍ଥ ଥିଲା ।

ଉଭୟଙ୍କ ଘରଲୋକ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ସାଙ୍ଗ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଅଡି ବସିଥିଲେ । ଉଭୟ ଛାତ୍ରୀ ଜୁନ ୫ତାରିଖରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ । ନିଖୋଜ ହେବାପରେ ଘରଲୋକ ପୋଲିସରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏତଲା ପାଇ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ଶନିବାର ଦିନ ତାଙ୍କର ପତା ପାଇଥିଲା ।

ଗାଜିଆବାଦରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଆଉ ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅଛି । ଉଭୟ ଗୋଟିଏ କଲେଜରେ ପାଠ ପଢ଼ନ୍ତି । ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ଯାଇ ପଢିବେ ବୋଲି କହି ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଆଉ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ବୁଲନ୍ଦସହର ନିଜ ଅଜାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ।

ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ଘରକୁ ନଆସିବାରୁ ଘରଲୋକ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପଡିଲେ । ଏହାପରେ ସେମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବୁଲନ୍ଦସହର ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଘରଲୋକ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏତଲା ପରେ ପୋଲିସ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ଉଭୟଙ୍କୁ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ଥାନାକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲା ପୋଲିସ । ଘରଲୋକ ଆସି ଥାନାରେ ପହଁଚିଲେ । ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ପରସ୍ପର ସହ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ପୋଲିସ, ଘରଲୋକ ଯେତେ ବୁଝାଇ ବୁଝାଇ ନୟାନ୍ତ ହୋଇଗଲେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଡି ବସିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଘରଲୋକ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ଘରକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts