Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପୋଲିସ୍‌ର‌ ପାଠ ବଡ଼ ଅଡୁଆ: ଭୁଲ୍ କରିବ ଜଣେ, ମାଡ଼ ଖାଇବ ଆଉ ଜଣେ, ସ୍ବାମୀ- ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଳିରେ ୨ ଝିଅଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼

4/06/2020 at 10:19 PM

ବାଲେଶ୍ବର୪/୬: ସ୍ବାମୀ- ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କଳିରେ ଅନ୍ଧାରରେ ୨ ଝିଅଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ। ୨ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଛନ୍ତି। କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ପିଲାମାନେ ଅନଲାଇନ୍‌ରେ କ୍ଲାସ କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ୨ ଭଉଣୀ ବାଲେଶ୍ବର ସହରରେ ଥିବା ନାରୀ ସଂଘରେ ମାଆଙ୍କ ସହ ଆଶ୍ରୟ ନେଉଛନ୍ତି। ଏହି କଷ୍ଟ ଭିତରେ ଆହୁରି ବଳି ଯାଇଛି ପୋଲିସର ଥାର୍ଡ ଡିଗ୍ରୀ। ବାପା ପୋଲିସ୍‌ ହେଲେ ୨ ଝିଅ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍‌ର ଟର୍ଚର।

ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଜଳେଶ୍ବର ଥାନା ପଥରପୁରା ଗାଁରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସି.ଆର.ପି.ଏଫ୍. କନେଷ୍ଟବଲ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ବାମୀ- ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝଗଡ଼ାରେ ସବୁଦିନ ଘରେ ଅଶାନ୍ତି। ୨ ଝିଅଙ୍କ ମାଆ ଜଳେଶ୍ବର ଥାନାରେ ଆସି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଟର୍ଚର। ଏହି ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ହାତ, ଗୋଡ- ପିଠି ଶରୀରର କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବାଦ୍ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି ପୋଲିସ୍।  

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥି ଲେ। ହେଲେ ଏମିତି କଣ ହେଲା ଯେ, ପୋଲିସ୍‌ ଲାଠି ପ୍ରହାର ଶିକାର ହେଲେ ଏହି ୨ ଭଉଣୀ। ମାଡ଼ ମାରି ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଓଲଟା ମାମଲାରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇଛି । ଜଳେଶ୍ବର ପୋଲିସ ଆଣି ମାଆ ସହ ପିଲାଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ବରର ନାରୀ ସଂଘରେ ଛାଡି ଦେଇଛି। ବାର ଦିନ ହେଲା ୨ ଭଉଣୀ ସେଠାରେ ରହିଛନ୍ତି।

   Related Posts