Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଓଲଟିପଡିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ ; ୨ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ୧୦ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ, ଗୁରୁତର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ତିକରାଗଲା ଆଇଜିଏଚରେ

15/01/2019 at 1:54 PM

ରାଉରକେଲା ୧୫|୧:ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲା  ବିଶ୍ରାରୁ ରାଉରକେଲା ଯାଉଥିବା ଖୁସ୍‌ବୁ ନାମକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ  ମିନିବସ ଆଜି ଦିନ ଗୋଟାଏ ବେଳେ ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା  ଡି ବ୍ଲକ କେବିନ ନିକଟରେ  ଓଲଟିପଡିଛି ।  ବସଟି  ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିବା ବେଳେ ପାର୍ଶ୍ବରେ  ସ୍କୁଟିରେ ଯାଉଥିବା ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ମାଡି ବସିଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବହୁ କଷ୍ଟରେବସ ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥିବା ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବାହାର କରିଥିଲେ । ବସ ତଳେ ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିବା ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହୋଇଛି ।ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ରୀ ହେଲେ ସବିନା ଟପ୍ନୋ ଏବଂ ସଚିତା ଜାତେ ।

ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଛାତ୍ରୀ ସବିନା ଟପ୍ନୋଙ୍କୁ ରାଉରକେଲା ଆଇଜିଏଚ୍‌ ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସ୍କୁଟିରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଛାତ୍ରୀ ସଚିତା ଜାତେ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଅପରପକ୍ଷରେ ବସରେ ଥିବା ୧୦ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ  ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସାପରେ ଛାଡିଦିଆଯାଇଛି ।

ବସର ଡ୍ରାଇଭର ଓ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘୋଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ବନ୍ଧମୁଣ୍ଡା  ଡି ବ୍ଲକ କେବିନ ନିକଟରେ  ରାସ୍ତାରେ ଟାୟାର ଜାଳି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଛନ୍ତି । ବସଟି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଯାଉଥିବାରୁ ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । ଆହତଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ବସର ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରି ରାସ୍ତାରୋକ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥନୀୟ ଲୋକେ ।

   Related Posts