Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଖେଳନା ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଲୁଟ୍ –ଦୁଇ ଡକାୟତ ଗିରଫ

21/10/2019 at 5:17 PM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୨୧।୧୦  – ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ଲୁଟେରାଙ୍କ ଆତଙ୍କରାଜ୍ । ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଡକାୟତି କରୁଥିବା ବେଳେ ୨ ଡକାୟତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପେ।ଲିସ ।ଭେ।ର ୪ଟା ବେଳେ ଗାଇସିଲଟ ବ୍ଲକର ରଞ୍ଜନ ବୁଡେକ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ରେଳଷ୍ଟେସନରୁ ଟାଉନ ଆସିବା ସମୟରେ ଏଫସିଆଇ ଗୋଦାମ ନିକଟରେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ । ଖେଳନା ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଭୟଭୀତ କରି ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ ।

 ତେବେ ଲୁଟ୍ ବେଳେ ପେଟ୍ର।ଲିଂ କରୁଥିବା ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ ପହଞ୍ଚି ଦୁଇ ଜଣ ଡକାୟତଙ୍କୁ କାବୁ କରି କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଫେରାର ହେ।ଇଯାଇଥିଲେ । ଗିରଫ ଲୁଟେରା ହେଲେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ପଡାର ପ୍ରେମ ବଗର୍ତ୍ତି ଓ ତାଲପାଲି ପଡାର ସୋମେନ୍ଦ୍ର ପାଲ ଓରଫ ବାପି । ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଖେଳଣା ବନ୍ଧୁକ ସହ ଗୋଟିଏ ହିରୋହୋଣ୍ଡା ବାଇକ, ୧୨ ଶହ ଟଙ୍କା ଓ ଦୁଇଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଜବତ ହେ।ଇଛି । ନିକଟରେ ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଖେଳନା ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଷ୍ନୁମୁଣ୍ଡା ଠାରେ ଆଠଗାଁର ବିଦ୍ୟାପତି ନାଗଙ୍କୁ ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସହରରେ ନାଇଟ ପେଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ ବଢାଇବା ସହ ଜୋରଦାର ଧରପଗଡ କରୁଛି ପେ।ଲିସ ।

   Related Posts