Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟୋକ୍ସଙ୍କ ଧୂଆଁଧାର ଶତକ ଓ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ଦମଦାର ଫିଫ୍ଟି: ୮ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସକୁ ହରାଇଲା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ
  • ||

ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର : ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁଇ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଆହତ

4/08/2019 at 8:41 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୪/୮: ରାଜଧାନୀରେ ପୁଣି ଏନକାଉଣ୍ଟର।  ପୋଲିସ ଗୁଳିରେ ଦୁଇ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଗୋଡରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି।  ସେମାନଙ୍କର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ସେମାନଙ୍କୁ  ଏସିସିବି ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି।ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କଠାରୁ ପୋଲିସ ଗୋଟିଏ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ,ଅଫୁଟା ଗୁଳି,ଖେଳନା ବନ୍ଧୁକ,ଗୋଟିଏ ବାଇକ,ନଗଦ ପଚାଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି। ଦୁଇ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଏହା ମହିମା ମୋଟର୍ସଠୁ ଲୁଟ୍ କରିଥିଲେ।

ଦୁଇ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ହେଲେ ସିପୁନ କୁମାର କବି ଓ ହରେକୃଷ୍ଣ ସ୍ବାଇଁ।  ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ୨ଟା ୪୫ମିନିଟରେ ରେ  ବଡଗଡ ଥାନା ଅଧୀନରେ ଚିଲି ପୋଖରି ନିକଟରେ ପୋଲିସ  କରିଛି ଏନକାଉଣ୍ଟର।  ଗତକାଲି ଧରାପଡିଥିବା ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର କିଛି ସଦସ୍ୟ ଧଉଳୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାପୁଜୀ ହାଇଟ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ଲୁଚିଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା।

ସୂଚନା ଆଧାରରେ ଯେତେବେଳେ ଧଉଳି ଥାନା ଆଇଆଇସି ବାପୁଜୀ ହାଇଟ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଅପରାଧୀମାନେ ସେହି ଜାଗା ଛାଡି ଟଙ୍କପାଣି ରୋଡ ଆଡେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ  ପିଛା କରିବାରୁ ସେମାନେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଫୟାରିଂ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ପାଲଟା ଗୁଳିମାଡ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ ୪ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଫାୟାରଂ କରିଥିଲା।ଏହି ଘଟଣାରେ  ପୋଲିସ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ  ଚଳାଇଛି।

   Related Posts