Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ରାଇଘର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ପୁଣି ଦେଖାଗଲା ଭାଲୁ, ପଥଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ

17/10/2021 at 8:48 PM

ଉମରକୋଟ,୧୭/୧୦: ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉମରକୋଟ-ରାଇଘର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର ମଧ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ପୁଣି ଭାଲୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଏହି ଦୁଇ ଭାଲୁ ଦେଖାଦେବା ସହ ଫୁଟବଲ ଖେଳୁଥିବା ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ l ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଦୁଇ ଭାଲୁ ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଘୁରି ବୁଲୁ ଥିବା ବେଳେ ମଝି ମଝିରେ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସୁଛନ୍ତି l ସେହି ଭଳି ମକା ଧାନ ବିଲ ମଧ୍ୟରେ ପଶି ରହିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି l ଭାଲୁ ଯୋଗୁଁ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳବାସୀଙ୍କ ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ଯାତାୟତ କରୁଥିବା ପଥଚାରୀ ନାନା ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ସହ ଜନ ସାଧାରଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳି ଯାଇଛି l

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ରାଇଘର-ଉମରକୋଟ ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାର ବେହେଡା ତାରିଣୀ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ ଅଳ୍ପ କିଛି ଦୁରରେ ରହିଥିବା ଜଂଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଗୋଟି ଭାଲୁ ଜଂଗଲ ମଧ୍ୟରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି l ବାରମ୍ବାର ରାସ୍ତା ଉପରେ କିମ୍ବା ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଥିବା ମକା ଓ ଧାନ ବିଲ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହୁଛନ୍ତି l ବନ ବିଭାଗ ଉକ୍ତ ଘଟଣା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବାକୁ ସାଧାରଣରେ ଦାବି ହୋଇଛି l

ଅପରପକ୍ଷରେ ରାଇଘର ବ୍ଲକ ଛତିଶଗଡ ସୀମାନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହାତୀପଲ ଆତଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଫସଲ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସୀମାନ୍ତ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ନାନା ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ l ବର୍ତ୍ତମାନ ଉମରକୋଟ-ରାଇଘର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ଯାତାୟତ ରହିଥିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଯୋଗୁଁ ଯାତାୟତରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଛି l ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯାତାୟତ କରୁଛନ୍ତି l

   Related Posts