Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : ଛିଡିଲାନି ଭାଗବଣ୍ଟା, ଦୁଇ ପିସ୍ ମାଂସ ପାଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଭଉଣୀ
  • ||
  • କଟକ : ରେଭେନ୍ସା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କୁଳପତି ହେଲେ ପ୍ରଫେସର ସଞ୍ଜୟ ନାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନାବାଳିକା ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ଚୂଡାନ୍ତ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||

ବେଧଡ଼କ ଦେହ ବେପାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ପରେ ପୁଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ – ୨ ଗିରଫ

14/12/2019 at 10:22 PM

ବାଲେଶ୍ୱର ୧୪।୧୨ – ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ତାଳସାରି, ଉଦୟପୁର ବେଳାଭୂମିରେ ଥିବା ହୋଟେଲଗୁଡ଼ିକରେ କେମିତି ବେଧଡ଼କ ଦେହ ବେପାର ଚାଲିଥିଲା ଗତକାଲି ତା‘ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିଥିଲା  ନ୍ୟୁଜ୍‌ 7 । ଏପଟେ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନରେ ଅପରେସନ ୧୫-୬୦-୩୬୦ ପ୍ରସାରଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ ସେପଟେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପୋଲିସର ଅପରେସନ । ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଚଢ଼ାଉ । ୨ଟି ହୋଟେଲକୁ ସିଲ୍‌ କରିବା ସହ ୨ଜଣ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।…..

ନ୍ୟୁଜ୍‌7 ଅପରେସନ ୧୫-୬୦-୩୬୦ର ବଡ଼ ପ୍ରଭାବ । ତାଳସାରି-ଉଦୟପୁର ବେଳାଭୂମିରେ ୨ଟି ହୋଟେଲକୁ ସିଲ୍‌ କଲା ପୋଲିସ । ଏଥି ସହ ୨ଜଣ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ସେମାନେ ହେଲେ ସାଗର ସୈକତ୍‌ ହୋଟେଲର ମ୍ୟାନେଜର ସଦାମ ସେଖ୍‌ ଏବଂ ସାଗର କନ୍‌ଯା ହୋଟେଲର ମ୍ୟାନେଜର ନିରାପଦ ରାଉତ ।

ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ତାଳସାରି-ଉଦୟପୁର ବେଳାଭୂମିକୁ ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ହାଜର ପର୍ଯ୍ୟଟକ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ସେହି ଅଂଚଳରେ ଗଢ଼ିଉଠିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲଗୁଡ଼ିକରେ ଚାଲିଥିଲା ଅନୈତିକ କାରବାର । କିଛି ଦଲାଲଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ବେଧଡ଼କ ଦେହ ବେପାର ଚଳାଇଥିଲେ କିଛି ହୋଟେଲ ମାଲିକ । ଅଭିଯୋଗ ଆସିବା ପରେ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନ୍‌ ତା’ର ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଜଣେ କଷ୍ଟୋମର ହିସାବରେ ଦେହ ବେପାର ଚାଲିଥିବା ହୋଟେଲ ଗୁଡ଼ିକରେ ପହଞ୍ଚି ପୂରା କାରନାମାକୁ ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ୍‌ କରିଥିଲେ । ଆଉ ବେନକାବ୍‌ ହୋଇଥିଲା କୋର୍ଡ଼ ଓ୍ବାର୍ଡ଼  ୧୫-୬୦-୩୬୦ ପଛର ଅସଲ କାହାଣୀ ।

୧୫ ମିନିଟ୍‌, ୬୦ ମିନିଟ୍‌ ଓ ୩୬୦ ମିନିଟ୍ ଅର୍ଥାତ୍‌ ୬ ଘଣ୍ଟା କିମ୍ବା ରାତିକ ପାଇଁ  ।  ଅପରେସନ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଥିଲା। ହୋଟେଲରେ ଅନ୍ଦର ବେପାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିବା ଥିଲା ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ। ଦେହ ବେପାରକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଆମ ଚାରିକଡ଼େ ବୁଲୁଥିଲେ ବାଉନ୍‌ସର। ଆମ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ମଧ୍ୟ ଥିଲା।  ତଥାପି ସବୁ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ କରିବାକୁ ଜାରି ରହିଥିଲା ଆମର ଅପରେସନ । ଦେହବେପାର କରୁଥିବା ଯୁବତୀମାନେ କେଉଁଠାରୁ ଓ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏଠିକି ଆସିଛନ୍ତି ବଖାଣିଥିଲେ । ଆମ ନ୍ୟୁଜ ଟିମ୍ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ବି କଥା ହୋଇଥିଲା ।

 ଏପଟେ ଗତକାଲି ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନରେ ଅପରେସନ ୧୫-୬୦-୩୬୦ ପ୍ରସାରଣକୁ ଦେଖି ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଥିଲା ବାଲେଶ୍ବର ପୋଲିସ । ଆଉ ବିଳମ୍ବ ନକରି ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ତେବେ ଆଜି ସକାଳୁ ଜଳେଶ୍ବର ଏସଡିପିଓ ଅଙ୍କିତା କୁମ୍ଭାର ଓ ତାଳସାରି ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ଆଇଆଇସି ସୁଜାତା ଖମାରୀ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ସହ ଦୁଇଟି ହୋଟେଲ୍‌ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ହୋଟେଲକୁ ସିଲ୍‌ କରିବା ସହ ଉଭୟ ହୋଟେଲର ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts