Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ମିଳିଲାନି କାମ, କ୍ରାଇମ୍ ପାଟ୍ରୋଲର ୨ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପେଇଙ୍ଗ୍ ଗେଷ୍ଟରେ ରହି କରୁଥିଲେ ଚୋରୀ, ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

18/06/2021 at 1:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୦୬: ଚୋରି ଘଟଣାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦୁଇ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ଶୋ କ୍ରାଇମ୍ ପେଟ୍ରୋଲ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କ୍ରାଇମ୍ ଶୋରେ ଉଭୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଛୋଟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି । କରୋନା ଅବଧିରେ ଲକଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ସିରିଏଲ୍ ବନ୍ଦ ହେବା କାରଣରୁ ଉଭୟ ଟଙ୍କା ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ ଉଭୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପେଇଙ୍ଗ୍ ଗେଷ୍ଟ ଭାବରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଲକରରେ ରଖାଯାଇଥିବା ୩ ଲକ୍ଷ ୨୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମେ ୧୮ ରେ ଆରେ କଲୋନୀର ରୟାଲ୍ ପାମ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅବସ୍ଥିତ ଏକ ପୋସ୍ ବିଲ୍ଡିଂରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରକୁ ପେଇଙ୍ଗ୍ ଗେଷ୍ଟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ, ସେହି ଘରେ ଥିବା ପେମେଣ୍ଟ୍ ଗେଷ୍ଟର ଲକରରୁ ୩ ଲକ୍ଷ ୨୮ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଚୋରିର ସୂଚନା ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯିବା ପରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଚେକ୍ କରିବାରୁ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂତ୍ର ମିଳିଥିଲା, ଯାହା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ବେଳେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟ ଟଙ୍କା ନେଇ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ଦୁହେଁ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ।

ଆରେ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ନୂତନ ପାୱାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ସୋ କ୍ରାଇମ୍ ପେଟ୍ରୋଲ୍ ଏବଂ ସାବଧାନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ବ୍ୟତୀତ ସେ ଅନେକ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କାରୁ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ କରିଛି। ଉଭୟଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା। ଜୁନ୍ ୨୩ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୋର୍ଟ ଉଭୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts