Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇଲା ୧୮୧ ପୃଷ୍ଠାର ସାଢେ ୮ କୋଟିର ଟଙ୍କାର ବିଲ

14/06/2020 at 11:32 AM

ୱାସିଂଟନ ୧୪/୦୬ : ଆମେରିକାର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲ କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମିତ ରୋଗୀଙ୍କୁ ୧୧ ଲକ୍ଷ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର (ପାଖାପାଖି ସାଢେ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କା)ର ବିଲ ପଠାଇଛି | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସିଏଟେଲ ଟାଇମ୍ସ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ ମାଇକଲ ଫ୍ଲର ମାର୍ଚ୍ଚ ୪ ତାରିଖରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ | ସେ ୬୨ ଦିନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ରହିଥିଲେ | ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ଥିବା ସମୟରେ ଗୋତିଏଥର ସେ ମାରୁ ମାରୁ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି | ସେତେବେଳେ ହସ୍ପିଟାଲର ଜଣେ ନର୍ସ ଫୋନରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଓ ପିଲାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରାଇ ଦେଇଥିଲେ |

ଲଗାତାର ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଫ୍ଲର ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ମେ ୫ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କୁ ଡିସଚାର୍ଜ କରାଯାଇଥିଲା | ହସ୍ପିଟାଲ ତାଙ୍କୁ ୧୮୧ ପୃଷ୍ଠାର ଏକ ବିଲ ପଠାଇଥିଲା | ୧୧୨୨୫୦୧.୦୪ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ପାଖାପାଖି ସାଢେ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବିଲ ପଠାଇଥିଲା | 

ବିଲରେ ଆଇସିୟୁ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ ୯ ହଜାର ୭୩୬ ଆମେରିକିଆ ଡଲାର (ପାଖାପାଖି ସାଢେ ୭ ଲକ୍ଷ), ୪୨ ଦିନ ପାଇଁ ଷ୍ଟେରାଇଲ ରୁମର ୪,୦୯,୦୦୦ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ୩୧ ଲକ୍ଷ ୬୬ ହଜାର ୪୧୩ ଟଙ୍କା, ୨୯ ଦିନ ଭେଣ୍ଟିଲେଟର ପାଇଁ ୮୨ ହଜାର ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ୬୨ ଲକ୍ଷ ୨୮ ହଜାର ୪୭୪ ଟଙ୍କା ହୋଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ଜୀବନ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିଲେ ସେହି ଦୁଇ ଦିନର ବିଲ ପାଖାପାଖି ଏକ ଲକ୍ଷ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ୭୫ ଲକ୍ଷ ୯୫ ହଜାର ୭୦୦ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥିଲା ହସ୍ପିଟାଲ |

ସିଏଟେଲ ଟାଇମ୍ସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫ୍ଲରଙ୍କ ବୟସ ଅନୁସାରେ ସେ ସରକାରୀ ବୀମାର ହକଦାର ଏବଂ ଏହି ଟଙ୍କା ତାଙ୍କ ଠାରୁ ନିଆଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

   Related Posts