Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଫସିଛନ୍ତି କୋରାପୁଟ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁରର ୧୮ ଯୁବତୀ

24/12/2018 at 1:20 PM

କୋରାପୁଟ ୨୪|୧୨ : ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଫସିଛନ୍ତି କୋରାପୁଟ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁରରୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ୧୮ ଯୁବତୀ । ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ପିପଳପଦର ପଞ୍ଚାୟତର ଚୁଚୁକଣା ଓ ପିସ୍କାଡାଙ୍ଗ ଗାଁର । ଗତ ତିନି ମାସ ଧରି ଏମାନେ ତେଲେଙ୍ଗାନାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି, ହେଲେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ  କାମ କରୁଛନ୍ତି ତାହାର ସଠିକ ସୂଚନା ନାହିଁ । କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଯୁବତୀମାନେ ଗାଁକୁ ଫେରୁନଥିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢି ଯାଇଛି ।

ତିନି ମାସ ତଳେ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଲାକଣା ଗାଁର ଚାଚରି ପ୍ରାସ୍କା ଓ ଦାଣ୍ଡିପୁର ଗାଁର ଗୋପି ନାମରେ ଦୁଇ ଠିକାଦାର ଜେକେପୁରରେ କାମ କରିବାକୁ କହି ଏମାନଙ୍କୁ ଗାଁରୁ ଡାକି ନେଇଥିଲା । ତେବେ ଜେକେପୁରରୁ ଟ୍ରେନରେ ଚଢାଇ ବିଜୟନଗରମ୍ ଷ୍ଟେସନରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେଠାରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ତଳେ ଫୋନ ଯୋଗେ ଏମାନଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ତେବେ ପରିବାର ସହ ଭୋଟିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇନଥିଲା ଠିକାଦାର ।  ଯୁବତୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ରାୟଗଡା ଫେରିଆସି ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କ ଆଗରେ ପୁରା ଘଟଣା ବଖାଣିଥିଲେ । ତେଲେଙ୍ଗାନାରେ ଫଶିଥିବା ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରାଯିବ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଡିଓ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts