Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ଲକଡାଉନ୍ ବଦଳାଇ ଦେଇଛି ପରିବହନ ତରିକା: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ କଂକ୍ରିଟ୍ ମିକ୍ସର ଗାଡିରେ ୟୁପି ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୧୮ ଶ୍ରମଜୀବୀଙ୍କୁ ଧରିଲା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସ

2/05/2020 at 4:44 PM

ଇନ୍ଦୋର, ୦୨|୦୫:  ଏକ ସିମେଣ୍ଟ୍ କଂକ୍ରିଟ୍ ମିକ୍ସର ଗାଡିରେ ଲୁଚିକରି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଯାଉଥିବା ୧୪ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସମେତ ୧୮ଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଇନ୍ଦୋର ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି । ସେମାନଙ୍କୁ ସେଲଟର୍ ହୋମକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ଏନେଇ ଇନ୍ଦୋର ଟ୍ରାଫିକ୍ ଏସିପି ଅମିତ କୁମାର ଯାଦବ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଇନ୍ଦୋର ସହରରୁ ୩୫ କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ପନ୍ଥ ପିପଲାଇ୍ ଗ୍ରାମରେ ସବୁଦିନ ଭଲି ଶନିବାର ମଧ୍ୟ ଯାଂଚ କରାଯାଉଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଏକ କଂକ୍ରିଟ୍ ମିକ୍ସର ଟ୍ରକକୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିଲା । ସନ୍ଦେହ ହେବାପରେ ମିକ୍ସରର ଦ୍ୱାର ଖୋଲାଯାଇଥିଲା । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ୧୮ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇପଡିଥିଲେ । ଏଥିରେ ୧୪ଜଣ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକ ଓ ୪ଜଣ ଟ୍ରକ୍ ମାଲିକଙ୍କ କର୍ମଚାରୀ ରହିଥିଲେ ।

ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯାଂଚରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କଳକାରଖାନା ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବାରୁ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ । ତେଣୁ ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପହଁଚିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ଏହି ସିମେଣ୍ଟ ମିକ୍ସର ଗାଡି ଶୁକ୍ରବାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧରି ବାହାରିଥିଲା । ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ସେଲଟର୍ ହୋମ୍ ପଠାଯାଇ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ । ତେବେ ଲକଡାଉନ୍ ଉଲଙ୍ଘନ କରିଥିବାରୁ ଟ୍ରକକୁ ଜବତ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts