Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ବାଲିନାଶିରେ ୨ ଭାଇଙ୍କୁ ଗୋଡ଼େଇ ଗୋଡ଼େଇ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ବେଆଇନ୍ ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ମାଲିକଙ୍କ ଉପରେ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଫାଇନ୍ ଲଗାଇଲେ ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: କଲୋନୀରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳି ପାଉଁଶ ହୋଇଗଲା ୨ ବଖରା ଘର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଆକ୍ସନ ମୋଡ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା ବିକାଶ ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||
  • ବରଗଡ : ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଓ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଜଣ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’, ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହେବ ସହାୟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହୋଟେଲ୍ ଓ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟକୁ BMCର କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ଲଗାଅ ଫୁଡ୍ ସେଫ୍ଟି ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୩ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଆଶଙ୍କାରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପ୍ରେମିକ

11/11/2018 at 7:43 PM

ବିଶାଖାପାଟନମ ୧୧/୧୧ : ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଶନିବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଯୁବକଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିବା ତାଙ୍କ ଦୁଇଜଣ ନାବାଳକ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକା ଜଣେ ଇଣ୍ଟରମିଡିଏଟ ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ | ୭ତାରିଖ ଦିନ ନାବାଳିକା ଜଣକୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ | ଏନେଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ମା ଥାନାରେ ଝିଅର ନିଖୋଜ ହେବ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ |

ପୋଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ୩ଜଣ ନାବାଳକ, ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘର ପାଖ ପାଖି ଅଂଚଳରେ | ୩ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣକ ସହ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଗତ ବର୍ଷେ ହେଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି | ଏହା ଜାଣି ନାବାଳକ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଔଷଧ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ।  କିନ୍ତୁ ସେ ଔଷଧ ଖାଇବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ | ଘରଲୋକ ଜାଣିଲେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବା ନେଇ ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟେଇବା କଥା ଚିନ୍ତା କରିଥିଲା |

ନଭେମ୍ବର ୭ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପ୍ରେମିକ ନାବାଳିକାକୁ ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ପଡିଆକୁ ଡାକିଥିଲା | ନାବାଳିକା ସେଠାରେ ପହଂଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଲୁହ ରଡ଼ରେ  ବାଡ଼େଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହାୟତାରେ ପ୍ରେମିକକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ଏହାପରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାର ମୃତଦେହରେ କିରୋସିନ ପକେଇ ନିଆଁ ଲଗେଇଦେଇଥିଲେ | ମୃତଦେହ ପୋଡିଦେଇ ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଟ କରିଦେବାକୁ ସେମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ମୃତଦେହଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ ରୂପେ ପୋଡ଼ିନଥିଲା |

ଘଟଣା ପରେ ପୋଲିସ ଛାନଭିନ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ନିଜ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି |  ତେବେ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟକୁ ପୋଲିସ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲେ ଜଣା ପଡିବ ଯେ, ନାବାଳିକା ସତରେ ଗର୍ଭାବତୀ ଥିଲେ ନା ହତ୍ୟା ପଛରେ ଆଉ କିଛି କାରଣ ରହିଛି |

   Related Posts