Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

‘ପଢିବାକୁ ଯାଉଛି, ମୋତେ କେହି ଡିଷ୍ଟର୍ବ କରିବନି’ ଏତିକି କହି ଘର କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ପଙ୍ଖାରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଝୁଲିପଡିଲେ ନାବାଳିକା

10/01/2021 at 5:49 PM

ଜାମସେଦପୁର ୧୦/୦୧ : ଝାରଖଣ୍ଡ ଜାମସେଦପୁର ସହରର ଆଜାଦନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାକିର ନଗରରେ ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ନିଜ ଘରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଘଟଣା ଶନିବାର ରାତିରେ ଘଟିଛି। ମୃତ ନାବାଳିକା ହେଲେ କଶିଷ ପରବୀନ। ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଓଢଣୀ ସହ ଝୁଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଜବତ ହୋଇଥିଲା। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଘର ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ରାତିରେ ନିଜ କୋଠରୀକୁ ଯିବାବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପଢିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ କେହି ଡିଷ୍ଟର୍ବ ନ କରନ୍ତୁ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଘର ଲୋକ ଝିଅକୁ ଡାକିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ କିଛି ଜବାବ ଦେଇନଥିଲେ। ତାଙ୍କ କବାଟ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା। ଘରଲୋକ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଝିଅ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିଲା। ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା।

ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଜଣାପଡିନାହିଁ। କାଶିଷ୍ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥାନ୍ତେ। ସୋମବାର ଦିନ ସେ ଫର୍ମ ଫିଲଅପ୍ କରିଥାନ୍ତେ। ତେବେ ଘରଲୋକ ବି ବୁଝି ପାରୁନାହାନ୍ତି ସେ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ। ଫର୍ମ ଫିଲଅପ୍ ପାଇଁ ସେ ଶନିବାର ଦିନ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଯାଇ ଫଟୋ ବି ଉଠାଇଥିଲେ। ଘରକୁ ଆସି ରାତି ୯ଟା ଖାଇଥିଲେ। ତାପରେ ପଢିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି କହି ନିଜ କୋଠରୀକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ବହୁ ସମୟ ଧରି ସେ ବାହାରକୁ ନ ଆସିବାରୁ ଘର ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ଓ ଝିଅକୁ ଡାକିଥିଲେ। ବାହାର ପଟୁ କବାଟ ବି ବାଡେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନ ମିଳିବାରୁ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ କାଶିଷଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିଲା। ଘରଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବସାଦରେ ବି ନଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ଘରେ କେହି ଗାଳିଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିନଥିଲେ।

   Related Posts