Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କ ସଲୀଳ ସମାଧି, ପିଉସୀଙ୍କ ଘରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାନିଲେନି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସିଲ୍ ହେଲା ଦୋକାନ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ଧର୍ମଗଡ ବଣିକ ସଂଘର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ ରହିବ ସହର
  • ||
  • କଟକ : ସ୍ବରେଜ ମ୍ୟାନ୍‌ହୋଲ୍‌ରେ ଶ୍ବାସରୁଦ୍ଧ ହୋଇ ୨ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସହପାଠୀ ସହ ପ୍ରେମ ପଡିଲା ମହଂଗା : ୧୬ ବର୍ଷ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା

4/11/2018 at 7:19 PM

ହଜାରୀବାଗ ୪/୧୧ : ଝାରଖଣ୍ଡ ହଜାରୀବାଗରେ ଘଟିଛି ଅମାନୁଷିକ କାଣ୍ଡ | ନିଜ ସହପାଠୀକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ଛାତ୍ର ଜଣକ ହେଲେ ସୁମିତ କୁମାର | ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକେ | ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାରଲୋକ ଉଭୟଙ୍କ ମିଳାମିଶାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ | ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୁମିତ କୁମାର ଛତ୍ର ଜିଲ୍ଲା କର୍ମି ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ | ସେ ଚୌପାରନର ଏକ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିଲେ | ଚୌପାରନ ଆଇଆଇସି ସୁଦାମ ଦାସଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସୁମିତ ସ୍କୁଲରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା | ଅପହରଣ  ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇବା ପରେ କାସିକେଟ ଅଂଚଳରେ ପୋଲିସ ସୁମିତକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲା | କାସିକେଟ ଅଂଚଳର ଏକ ଘରୁ ପୋଲିସ ସୁମିତଙ୍କୁ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ସେହି ଘରେ ଝିଅର ପରିବାରଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | ଝିଅର ପରିବାରଲୋକେ ସୁମିତକୁ ଏକ ବାଡ଼ିରେ ମାଡମାରି ରକ୍ତାକ୍ତ କରିଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ସେଠାରୁ ସୁମିତକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ହଜାରୀବାଗ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ତେବେ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ରାଞ୍ଚିର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ କଲେଜକୁ ସ୍ଥାନାଂତର କରାଯାଇଥିଲା | ଗତକାଲି ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |

ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଝିଅର ଭାଇ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ପୋଲିସ ଘଟଣାରେ ଜଡିତ ଝିଅର ବାପାକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଛି |

   Related Posts