Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ମାମଲା ରୁଜୁ ନ ହେବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତା ନାବାଳିକା : ଗାଁରେ ଉତ୍ତେଜନା,ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପୋଲିସ୍ ମୁତୟନ

14/10/2020 at 1:06 PM

ଚିତ୍ରକୂଟ ୧୪/୧୦: ହାଥରସ ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଚିତ୍ରକୂଟରେ ଜଣେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡ଼ିତା ଆଖି ବୁଜି ଦେଲେ। ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ୧୫ବର୍ଷର ଦଳିତ ନାବାଳିକା ନିଜ ଘର ଭିତରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ମାମଲା ରୁଜୁ ନହେବା ଯୋଗୁଁ ନାବାଳିକା ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ।

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଏହି ମାମଲା ସରଗରମ ହୋଇଛି। ନେତାମାନଙ୍କ ଗାଁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଆଜି ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଛାଉଣୀରେ ବଦଳି ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ୧୫ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ମଣିକପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ନିଜ ଘର ଭିତରେ ହିଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଫାଶୀ ଲଗାଇଥିଲେ। ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସହ ୩ଜଣ ଜଙ୍ଗଲରେ ଅକ୍ଟୋବର ୮ତାରିଖରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାରର ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଦିଆଯାଇଛି। ୩ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ କିଶନ ଉପାଧ୍ୟାୟ,ଆଶିଷ ଏବଂ ସତୀଶକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ କିଶନ ଉପାଧ୍ୟାୟ ଗାଁ ମୁଖିଆଙ୍କ ପୁଅ। ପୋଲିସ୍ କହିବା ଅନୁସାରେ ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟ ଏବଂ ଏସସି-ଏସଟି ଆକ୍ଟ ଅନୁସାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କୌଣସି ଶୁଣାଣି ହେଉନଥିବାରୁ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ। ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ଼ ବାନ୍ଧି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ପୋଲିସ୍ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଥିଲା କିନ୍ତୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିନଥିଲା।

ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁସାରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ଦିଆଯାଇନଥିଲା। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିନାହିଁ। ଏବେ ସାମ୍ପଲ୍ ଫରେନସିକ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପଠାଯିବ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକେ ପୀଡ଼ିତଙ୍କ ପରିବାର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚୁଛନ୍ତି। ପାର୍ଟିର ନେତାମାନଙ୍କ ଗାଁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି। ନେତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦଳିତ ସଙ୍ଗଠନର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଗାଁକୁ ପହଞ୍ଚୁଛନ୍ତି। ଯାହା ଫଳରେ ସେଠାରେ ଖୁବ୍ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts