Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିମାନରେ ଆସିଲେ ବି ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ଜରୁରୀ
  • ||
  • ଆରଟିପିସିଆର ନେଗେଟିଭ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ଦେଖାଇଲେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ସୀମାକୁ ଲାଗିଥିବା ସମସ୍ତ ସୀମା ସିଲ୍‌ ହେବ
  • ||
  • ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ସୁରେଶ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ଆସିଲେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରିଙ୍ଗ୍‌ ରୋଡ୍ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଞ୍ଜୁରୀ, ରାଜ୍ୟ ସରକାର ବହନ କରିବେ ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : BMCରେ ବଢିଲା ରାପିଡ୍ ରେସପନ୍ସ ଟିମ୍ ସଂଖ୍ୟା, ୬୭ଟି ୱାର୍ଡ ପାଇଁ ୩୯ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥାହେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଦେଶରେ ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ ପାଇଁ ସହଯୋଗ କରିବ ଓଡିଶା
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶୌଚ ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ବ୍ରିଜ୍‌ରୁ ନଦୀକୁ ଡେଇଁଲେ ମହିଳା, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||

୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକାକୁ ତାଳଚେରର ବାପା ଆଉ ପୁଅ ବାରଂବାର କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

15/10/2018 at 7:00 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୫|୧୦: ୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା । ଘର ଝାରସୁଗୁଡା ଉପକଂଠରେ ଥିବା ଏକ ଆଦିବାସୀ ଗାଁରେ । ୧୦ବର୍ଷ ବୟସର ସାନ ଭାଇ । ବାପା ପ୍ରଚୁର ମଦ ପିଏ । କୋଉଠି କେମିତି ମୂଲ ମଜୁରୀ କରି ମା ସମ୍ଭାଳୁଥିଲା ଘର । କିଛି ମାସ ତଳେ ଆର ପାରିକୁ ଚାଲିଗଲା ମା । ତା ପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀ ସତେ ଯେମିତି ଅସହାୟ ହୋଇପଡିଲେ । ଦିଓଳା ଦି ମୁଠା ଖାଇବାକୁ ବି ପାଇଲେନି । ଅସହ୍ୟ ହେଉଥିଲା ବଂଚିବା । ଏମିତି ସମୟରେ ଝାରସୁଗୁଡା ସରବାହାଲର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୧୫ ବର୍ଷିଆ ଏହି ନାବାଳିକାକୁ  କାମ ଦେବାକୁ କହି ନେଇଗଲେ ତାଳଚେର ସହରକୁ ।

ସେଠି ଜଣଙ୍କ ଘରେ ନାବାଳିକା ଚାକରାଣୀ ଭାବେ କାମ କଲା । ଦି ଓଳି ଦିମୁଠା ଖାଇବାକୁ ମିଳିଲା । ସାନ ଭାଇପାଇଁ କିଛି କିଛି ପଇସା ମଧ୍ୟ ପଠାଇଲା । ହେଲେ ଦି ମୁଠା ଖାଇବା ବଦଳରେ ତାକୁ ଦେବାକୁ ହେଲା ବଡ ମୂଲ୍ୟ । ଯାହା ଘରେ ନାବାଳିକା କାମ କରୁଥିଲା ସେ ଘରର ମୁରବୀ ଆଉ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବାରଂବାର ଦୁଷ୍ମର୍ମ କଲେ ନାବାଳିକାକୁ । ପେଟର ଭୋକଠାରୁ ଦେହର ଯଂତ୍ରଣା ବଢିଗଲା । କେମିତି ମୁକୁଳିବ ବାଟ ଖୋଜିଲା ନାବାଳିକା ।

ଦିନେ ଭୋରରୁ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ଖସି ଆସିଲା ସେ । ଗାଁ, ଗଣ୍ଡା, ବଜାର, ସହର ବିଷୟରେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅନଭିଜ୍ଞ ନାବାଳିକା ବହୁ କଷ୍ଟରେ ପହଂଚିଲା ଝାରସୁଗୁଡା । ସାହି ପଡିଶା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଲା ନିଜ ଦୁଃଖ ଆଉ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର କାହାଣୀ । ସାହିପଡିଶାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଝାରସୁଗୁଡା ବିଟିଏମ ଫାଣ୍ଡିରେ କଲା ଅଭିଯୋଗ । ଘଟଣାକୁ ଝାରସୁଗୁଡା ପୋଲିସ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇ ଏବେ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ ।

ତାଳଚେରର କାହା ଘରେ ସେ କାମ କରୁଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ଠିକ ରେ କହିପାରୁନି ଝିଅଟି । ଅପରପକ୍ଷରେ ଝାରସୁଗୁଡାର କିଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ନାବାଳିକାକୁ ନେଇ ତାଳଚେରରେ କାମରେ ଲଗାଇଥିଲା ପୋଲିସ ନବାଳିକାକୁ ଧରି ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିର ଠିକଣା ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକା ଠିକରେ କହିପାରୁନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

   Related Posts