ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ଭୁଲିଗଲା ସଂପର୍କ, ମଦ୍ୟପ ବାପାର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ପୁଅ ମୃତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

୧୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ନାବାଳିକାକୁ ତାଳଚେରର ବାପା ଆଉ ପୁଅ ବାରଂବାର କରୁଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ: ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

15/10/2018 at 7:00 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୧୫|୧୦: ୧୫ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା । ଘର ଝାରସୁଗୁଡା ଉପକଂଠରେ ଥିବା ଏକ ଆଦିବାସୀ ଗାଁରେ । ୧୦ବର୍ଷ ବୟସର ସାନ ଭାଇ । ବାପା ପ୍ରଚୁର ମଦ ପିଏ । କୋଉଠି କେମିତି ମୂଲ ମଜୁରୀ କରି ମା ସମ୍ଭାଳୁଥିଲା ଘର । କିଛି ମାସ ତଳେ ଆର ପାରିକୁ ଚାଲିଗଲା ମା । ତା ପରେ ଦୁଇ ଭାଇ ଭଉଣୀ ସତେ ଯେମିତି ଅସହାୟ ହୋଇପଡିଲେ । ଦିଓଳା ଦି ମୁଠା ଖାଇବାକୁ ବି ପାଇଲେନି । ଅସହ୍ୟ ହେଉଥିଲା ବଂଚିବା । ଏମିତି ସମୟରେ ଝାରସୁଗୁଡା ସରବାହାଲର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ୧୫ ବର୍ଷିଆ ଏହି ନାବାଳିକାକୁ  କାମ ଦେବାକୁ କହି ନେଇଗଲେ ତାଳଚେର ସହରକୁ ।

ସେଠି ଜଣଙ୍କ ଘରେ ନାବାଳିକା ଚାକରାଣୀ ଭାବେ କାମ କଲା । ଦି ଓଳି ଦିମୁଠା ଖାଇବାକୁ ମିଳିଲା । ସାନ ଭାଇପାଇଁ କିଛି କିଛି ପଇସା ମଧ୍ୟ ପଠାଇଲା । ହେଲେ ଦି ମୁଠା ଖାଇବା ବଦଳରେ ତାକୁ ଦେବାକୁ ହେଲା ବଡ ମୂଲ୍ୟ । ଯାହା ଘରେ ନାବାଳିକା କାମ କରୁଥିଲା ସେ ଘରର ମୁରବୀ ଆଉ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବାରଂବାର ଦୁଷ୍ମର୍ମ କଲେ ନାବାଳିକାକୁ । ପେଟର ଭୋକଠାରୁ ଦେହର ଯଂତ୍ରଣା ବଢିଗଲା । କେମିତି ମୁକୁଳିବ ବାଟ ଖୋଜିଲା ନାବାଳିକା ।

ଦିନେ ଭୋରରୁ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଥିବାବେଳେ ଖସି ଆସିଲା ସେ । ଗାଁ, ଗଣ୍ଡା, ବଜାର, ସହର ବିଷୟରେ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅନଭିଜ୍ଞ ନାବାଳିକା ବହୁ କଷ୍ଟରେ ପହଂଚିଲା ଝାରସୁଗୁଡା । ସାହି ପଡିଶା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଲା ନିଜ ଦୁଃଖ ଆଉ ନିର୍ଯ୍ୟାତନାର କାହାଣୀ । ସାହିପଡିଶାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ଝାରସୁଗୁଡା ବିଟିଏମ ଫାଣ୍ଡିରେ କଲା ଅଭିଯୋଗ । ଘଟଣାକୁ ଝାରସୁଗୁଡା ପୋଲିସ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇ ଏବେ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ତଦନ୍ତ ।

ତାଳଚେରର କାହା ଘରେ ସେ କାମ କରୁଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ଠିକ ରେ କହିପାରୁନି ଝିଅଟି । ଅପରପକ୍ଷରେ ଝାରସୁଗୁଡାର କିଏ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ନାବାଳିକାକୁ ନେଇ ତାଳଚେରରେ କାମରେ ଲଗାଇଥିଲା ପୋଲିସ ନବାଳିକାକୁ ଧରି ଖୋଜିବାରେ ଲାଗିଛି । କିନ୍ତୁ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିର ଠିକଣା ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକା ଠିକରେ କହିପାରୁନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

   Related Posts