Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

UP ଫାରୁଖାବାଦରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ: ଦୁର୍ବୃତ୍ତ କବଳରେ ୧୫ ଶିଶୁ, ଉଦ୍ଧାର ଲାଗି ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ପୋଲିସକୁ ଆକ୍ରମଣ

30/01/2020 at 9:02 PM

ଫାରୁଖାବାଦ ୩୦।୧:  ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଫାରୁଖାବାଦରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୧୫ ଜଣ ପିଲାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଧକ ରଖିଛି। ଝିଅର ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟି ବାହାନାରେ ଗୁରୁବାର ପିଲାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡକାଇ ନେଇ ସେମାନଙ୍କୁ ମୁଣ୍ଡ ଜାମିନ ରଖିଥିବା ବେଳେ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଘରେ କିଛି ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଅଟକ ଥିବା ଏବେ ଜଣା ପଡିଛି। ସୂଚନା ମିଳିବା ପରେ ପୋଲିସ ଘରକୁ ଚାରିପଟୁ ଘେରାଉ କରି ସେଠାରେ ବନ୍ଧକ ଶିଶୁ ଓ ମହିଳାଙ୍କ ଉଦ୍ଧାର ଲାଗି ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଫାରୁଖାବାଦ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ସୂଚନା ପାଇ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଘର ଭିତରୁ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳିଚାଳନା କରିବା ସହ ଗ୍ରେନେଡ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଫଳରେ ୩ ଜଣ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଓ ଜଣେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଯାଇଥିବା ବେଳେ ପରିସ୍ଥିତିର ଗୁରୁତ୍ୱ ଉପଲବ୍ଧ କରି ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଅଧିକ ଫୋର୍ସ ମଗାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

କୁହାଯାଉଛି ଘର ଭିତରେ ପାଖାପାଖି ୨୦ ଜଣ ପିଲା ବନ୍ଧକ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସୁଭାଷ ଗୌତମ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଜାବଜ୍ଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ପାଇଥିବା ଅପରାଧୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ନିକଟରେ କୋର୍ଟ ତାକୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା ବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଆସି ଝିଅର ଜନ୍ମଦିନ ବାହାନାରେ ଗାଁର ପିଲାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲା। ପିଲାଙ୍କ ଉଦ୍ଧାର ଲାଗି ଅପରେସନ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍, ଏସଏସପି ଓ ଏଡିଜି ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ପି.ଭି.ରାମଶାସ୍ତ୍ରୀ ପହଞ୍ଚି ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ସେପଟେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ କ୍ୱିଟ୍ ରିଆକ୍ସନ ଟିମ୍ (କ୍ୟୁଆରଟି), ସ୍ପେଶାଲ ଅପରେଶନ ଗ୍ରୁପ (ଏସଓଜି) ଓ ଆତଙ୍କବାଦ ନିରୋଧ ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ (ଏଟିଏସ୍) ଟିମ୍ ପଠାଯାଇଛି।

   Related Posts