Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

୧୪ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ବିବାହ ବେଦୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ନାବାଳିକା, ଗିରଫ ହେଲେ ବର ଓ କନ୍ୟା ପକ୍ଷ

3/12/2018 at 4:19 PM

ଝାରସୁଗୁଡା ୩/୧୨ : ବିବାହ ବେଦୀରୁ ଉଠିଲେ ବରକନ୍ୟା | ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ଝାଡ଼େଶ୍ବର ମନ୍ଦିର ରେ ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ସିଡବ୍ଲୁସି, ଚାଇଲଡ଼ ଲାଇନ ଓ ପୋଲିସ ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ କରି ନାବାଳିକା କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ଆଜି ସକାଳେ ବର, ବରଯାତ୍ରୀ, କନ୍ୟା ଓ କନ୍ୟା ପରିବାର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ହିନ୍ଦୁ ରିତୀନିତୀରେ ଝାଡେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରେ ହେଉଥିଲା ବାହାଘର । ବିବାହ କାର୍ଯ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନର 1098 ନମ୍ବରରେ ଆସିଥିଲା ଫୋନକଲ |ଏହି ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଶିଶୁମଙ୍ଗଳ ଅଧିକାରୀ, ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଝାରସୁଗୁଡା ଟାଉନ ପୋଲିସ ଝାଡେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚି ବାହାଘର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ଜାଣିବା ପରେ ଭଣ୍ଡୁର ହୋଇଥିଲା ବାହାଘର |ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ବିଜୟୱାଡାର ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ସହ ରେଳବାଇ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିବା ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଏ.ଶଙ୍କରଙ୍କ ହେଉଥିଲା  ବାହାଘର |ପୁଅର ବୟସ ୨୧ ବର୍ଷ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଝିଅ ର ବୟସ କମ୍ ରହିଥିବାରୁ ବିବାହ ବନ୍ଦ କରିଥିଲା ପ୍ରଶାସନ | ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ଏହା ବିବାହ ନୁହଁ ବରଂ ପିନ୍ଧାଣି ହେଉଛି କହି କଥା ଟାଳି ଦେଇଥିଲେ |ମାତ୍ର ମନ୍ଦିରର ପୂଜାରୀ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସେମାନେ ବିବାହ ପାଇଁ ରିସିପ୍ଟ କାଟିଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା। ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଉଭୟ ପକ୍ଷକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି।

   Related Posts