Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଲକଡାଉନ୍ ବେଳେ ବସରେ ବୁଲୁଥିଲେ ଜାପାନୀ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ଦିଲ୍ଲୀ-ଗାଜିଆବାଦ ସୀମାରେ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ

27/03/2020 at 2:48 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୭|୦୩:   କରୋନାକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନ ଯାଏଁ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଏହି ପରାମର୍ଶକୁ ମାନୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଶୁକ୍ରବାର ଦିଲ୍ଲୀ-ଗାଜିଆବାଦ ସୀମାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସକୁ ଅଟକାଇଛି । ଏହି ବସରେ ୧୪ ଜଣ ଜାପାନ ନାଗରିକ ଥିଲେ ।

ବସ ଡ୍ରାଇଭର ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନେଗୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସମସ୍ତ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଋଷିକେଶରୁ ବସରେ ବସାଇଥିଲେ ଓ ପହାଡଗଞ୍ଜରେ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ । ତେବେ ସେମାନଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି ନା ନାହିଁ ତାହା ସେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ୟୁପି-ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ ବସକୁ ଅଟକ ରଖିବା ସହ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ଏହି ଜାପାନ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କର ମେଡିକାଲ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି । ସେମାନେ ଭାରତ କେବେ ଆସିଲେ ସେ ବାବଦରେ ପଚରାଯିବ । ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥାନ୍ତି ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯିବ । ବସ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନରେ ରଖାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts