Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ବିସ୍‌ ଓପନ୍‌: ୧୯ ମାସ ଓ ୧୩ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପରେ ଫାଇନାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୟାରୋଲିନାଙ୍କଠୁ ହାରିଲେ
  • ||
  • ସରିଲା ବିଜେପିର ଦୁଇ ଦିନିଆ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ, ଗୃହୀତ ହେଲା ରାଜନୈତିକ ଚିଠା ପ୍ରସ୍ତାବ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ରଣନୀତି
  • ||
  • ଭାରତ ଓ ଚୀନ୍ କେହି କାହା ଲାଗି ବିପଦ ନୁହେଁ, ପରସ୍ପରର ମିତ୍ର : ୱାଙ୍ଗ ଇ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ: ବର୍ଣ୍ଣାଢ଼୍ୟ ଉତ୍ସବ ‘ୱିମେନ୍ ଆଚିଭର୍ସ୍ ଅଫ୍ ଓଡ଼ିଶା’ରେ ରାଜ୍ୟର ସଫଳ ମହିଳାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ହଳଦି ଗାଁରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଘ ଆତଙ୍କ, ଭୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ପରିବାରର ୫ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ! ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ମୋହନା : ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସର ଭୟଙ୍କର ରୂପ, ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଏବେବି ଶିଶୁଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଛି ଚେଙ୍କ
  • ||
  • ଭିସୁଟର ୪୦ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ମାମଲା : କମ୍ପାନୀର ଦାବି-‘ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟରେ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲା’
  • ||
  • ସୋନପୁର : ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହ କଥା କଟାକଟିରୁ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ପାଶବିକତାର ସୀମା ପାର କରିଦେଲେ: ୧୩ ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକା ସହ ୩ ଦିନ ଧରି ଲଗାତାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ୯ ମଣିଷ ରୂପି ରାକ୍ଷସ

17/01/2021 at 3:09 PM

ଓମାରିୟା ୧୭/୦୧ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ଓମାରିୟାରୁ ଏକ ହୃଦୟବିଦାରକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ୧୩ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ୯ଜଣ ଲଗାତାର ୩ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ଦୁଇ ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ଓ ପରେ ଅନ୍ୟମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ନାବାଳିକା ଯାହାକୁ ବି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲେ। ନାବାଳିକା ଘରଲୋକ ସହ ଥାନାକୁ ଯାଇ ସବୁ ଘଟଣା କହିବା ପରେ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଲୋମଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିଥିଲା। ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ପରେ ପୋଲିସ ୭ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍କୁ ପଠାଇଛି।

ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ, ନାବାଳିକାଙ୍କ ପିତା ଜବଲପୁରରେ ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି। ନାବାଳିକା ସେଠାରେ ପିତାଙ୍କ ସହ ରହି ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢ଼ନ୍ତି। ଲକଡାଉନରେ ସେ ମା’ ପାଖକୁ ଓମାରିୟା ଆସିଥିଲେ। ଜାନୁଆରୀ ୧୧ ତାରିଖ ଆପରାହ୍ନରେ ସେ କିଶୋରୀ ନଗର ପରିବା ମଣ୍ଡି ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ରାହୁଲ ଓ ଆକାଶ ନାମକ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଖି ଏକ ଦୋକାନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଫୁସଲେଇ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ମାଗି ନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ବୁଲାଇବା ବାହାନାରେ ବାଇକରେ ବସେଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ। 

ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗାଁ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇଗଲେ। ସେଠାରେ ସେମାନେ ନାବାଳିକାକୁ ଡରାଇ ଧମକାଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ତାପରେ ୪୩ ନମ୍ବର ରାଜପଥ କଡରେ ଥିବା କା ଢ଼ାବାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ରାତିରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ କରି ରଖିଲେ। ସେଠାରେ ଧାଵା ସଞ୍ଚାଳକ ପାରସ ଓ ଅନ୍ୟ ସାଥିମାନେ ମିଶି ନାବାଳିକା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ନାବାଳିକା ପୁଣି ଜଙ୍ଗଲକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପାଶବିକତାର ସବୁ ସୀମା ପାର କରିଦେଲେ।

ପୋଲିସ ଅନୁସାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଆରଦିନ ଅର୍ଥାତ ଜାନୁଆରୀ ୧୨ ତାରିଖରେ ନାବାଳିକା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ବଡ ବାପାଙ୍କ ପାଖରେ କଟନିରେ ନେଇ ଛାଡିଦେବାକୁ କାକୁତି ମିନତୀ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ରୋହିତ ନାମକ ଏକ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ସାଙ୍ଗେ ବସେଇଦେଲେ। ରାସ୍ତାରେ ଟ୍ରକା ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ପରେ ତାଙ୍କୁ ବଡବାରା ନିକଟସ୍ଥ ଟୋଲା ଗେଟ ପାଖରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା। ସେଠାରେ ନାବାଳିକା ପୁଣି ଓମାରିୟା ଯିବାକୁ ଟ୍ରକ ଚାଳକକୁ ଲିଫ୍ଟ ମାଗିଥିଲେ। ସେହି ଟ୍ରକ ଚାଳକ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅସହାୟତାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ପରେ ତାଙ୍କୁ ଓମାରିୟା ନିକଟରେ ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା।

   Related Posts