Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୪୦୨୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମେ’ ରେ ହେବ କଂଗ୍ରେସର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ, ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ ପରେ ବଡ ଘୋଷଣା କଲା ଦଳ
  • ||
  • ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢୁଛି ତୈଳଦର, ମୁମ୍ବାଇରେ ୯୧ ଟଙ୍କା ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଦାମ୍
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ନିଆଁ ପୁଇଁବା ହେଲା କାଳ, ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଝଲସିବ ଅର୍କ କ୍ଷେତ୍ର : ନୂଆ ରୂପ ପାଇବ କୋଣାର୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ଦିର, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଆଜି ବସୁଛି କଂଗ୍ରେସର ସିଡବ୍ଲ୍ୟୁସି ବୈଠକ, ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା !
  • ||
  • ଏଥର ନିଜ ସ୍କୁଲରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା, ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଶୀତ ଖେଳୁଛି ଲୁଚକାଳି : ଆଜି ବଢିବ ଥଣ୍ଡା, କିନ୍ତୁ କାଲି କମିଯିବ
  • ||
  • ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି: ମିନିବସରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||

ବାପାକୁ ୧୦,ମାଆକୁ ୧୩; ଅବୁଝା ପ୍ରେମର ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ପରିଣତି

24/01/2020 at 1:10 PM

ବାପା-ମାଆ ହେବାର ବୟସ କେତେ ? ପ୍ରେମର ପରିଭାଷା କଣ? ପ୍ରେମ ଏବଂ ଶାରିରୀକା ସମ୍ପର୍କର ନୀତି ନିୟମ ତଥା ସମୟ , ବୟସ ନାହିଁ କି ? ଏତେସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର କାରଣ ଗୋଟଏ ଗ୍ରହଣୀୟ ଉତ୍ତର ଯେ, ଅବିଶ୍ବାସ ଲାଗିଲେ ବି କିଛି ଘଟଣାକୁ ସତ ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଏ, ଏବଂ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ । ରୁଷର ରିହେଲଜନଗ୍ରସ୍କ ସହରରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାଟି ଏପରି ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ୧୦ ବର୍ଷର ଜଣେ ବାଳକର ଔରସରୁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି ୧୩ବର୍ଷୀୟ ବାଳିକା । ସେମାନେ କୁଆଡେ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି ।

ରୁଷର ରିହେଲଜନଗ୍ରସ୍କ ସହରରେ ଜଣେ ୧୩ବର୍ଷର ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଯେ, ନାବାଳିକାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ବଢୁଥିବା ପିଲାପ ବାପା ଜଣେ ୧୦ବର୍ଷର ବାଳକ। ମେଡିକାଲରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ବଢୁଥିବା ପିଲାର ବାପାର  ହିଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ବାଳକର ବୟସ ଯେତିକି ରହିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବାପା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାଙ୍କ ଏହି କଥା ଜଣେ ମନସ୍ବତ୍ତବିକ ମାନିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଏହାକୁ ସ୍ବାକୀର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ରିହେଲଜନଗ୍ରସ୍କ ସହରରେ ବାସ କରୁଥିବା ବାସୀନ୍ଦା ଏହାକୁ ଅସ୍ବୀକୀର କରୁଛନ୍ତି ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ ଗତବର୍ଷ ଦେଖାଦେଇହୋଇଥିଲା । ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଏକ ଟିଭି ସୋର ଭାଗ ନେଇ ଉଭୟ ଡାରିଆ ଓ ଇଭାନ ନିଜ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ସୋରେ ପଚରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ଉଭୟ ଦମ୍ପତ୍ତି । ସେହିପରି “ଦ ରୂଷିଆ” ନାମକ ଏକ ଚ୍ୟାନେଲର ସୋ ‘Father at 10!? ନାମକ ଏକ କାହାଣୀରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇସାରିଛି ।  ଉଭୟ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଡାରିଆ ଓ ଇଭାନ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି

ଡାରିଆଙ୍କ ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ପରେ, ସେ ୮ସପ୍ତାହ ହେଲା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ।  ସେହିପରି  ଇଭାନଙ୍କ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ ପରେ , ସେ  ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ପର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ କରିବା ପାଇଁ  ଉପଯୁକ୍ତ ବୟସ ହୋଇନାହଁ । ଏବଂ ବାଳକଙ୍କ ବୟସରେ ପରିପକ୍ବତା ଆସିନାହିଁ । ତେଣୁ ସେ ଏବେ ବାପା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଜଣଙ୍କ ଏକଥାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ଅସ୍ବୀକାର କରୁଛନ୍ତି । ଏବଂ ତାଙ୍କର  ଅନ୍ୟ କେହି ବନ୍ଧୁ ନାହାନ୍ତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସେହିପରି ସ୍ଥାନୀୟ ଖବରକାଗଜ ମୁତାବିକ, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମେଡିକାଲ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି । ସେହିପରି ଡାରିଆଙ୍କ ମାଆ ଏଲେନା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ଝିଅ ସେ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ଦେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଡାରିଆ ଗର୍ଭରେ ଶିଶୁର ବାପା କିଏ ବୋଲି ସ୍ବୀକାର କରିସାରିଛି । ସେପଟେ ଇଭାନଙ୍କ ମାଆ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts