Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟାକଲା ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର, କାରଣଥିଲା ପ୍ରେମସଂପର୍କ

17/03/2019 at 9:18 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୭/୩- ଅପରାଧ ଏବେ ସ୍କୁଲ ସ୍ତରରକୁ ମଧ୍ୟ ଓହ୍ଲେଇଆସିଲାଣି । ଜଣେ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ର ନବମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଘଟଣା ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଖେଳାଇଦେଇଛି ଚାଂଚଲ୍ୟ ।

ଘଟଣାରୁ ଜଣାଯାଇଛି,ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ କେବଳ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଘଟିଥିବା ଜଣାଯାଇଛି । ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ପ୍ରେମିକାକୁ ଅନ୍ୟଜଣେ କ୍ଲାସମେଟ ସହ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ପ୍ରେମିକ କରିଛି ହତ୍ୟା ।

୧୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ନବୀନ ପୂର୍ବଦିଲ୍ଲୀର ଶାହଦରା ଅଂଚଳରେ  ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିଲା । ଅନ୍ୟଏକ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବା ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ସହ ନବୀନ ଟ୍ୟୁସନ ହେଉଥିଲା ।ଏହି ଟ୍ୟୁସନ ଭିତରେ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ିଉଠିଥିଲା । ସେମାନେ ଲୁଚାଛପାରେ ମିଳାମିଶା ବି କରୁଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ କିଛିଦିନ ପରେ ନବୀନ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ତା ପ୍ରେମିକା ମେସେଂଜର ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ୟଜଣେ କ୍ଲାସମେଟ ସହ କଥା ହେଉଛି । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ  ରାଗରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ମନେ ମନେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା ।

ପ୍ଲାନିଂ ଅନୁସାରେ ନବୀନ ଓ ତା ପ୍ରେମିକା ମିଶି ସିନେମା ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ନବମଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଘରୁ ଟ୍ୟୁସନ ଆସୁଛି ବୋଲି କହି ଘରୁ ଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରି ନ ଥିଲା । ଛାତ୍ରୀର ପରିବାର ଲୋକ ଏନେଇ ଥାନାରେ ଦେଇଥିଲେ ଏତାଲା ।

ନବୀନ ତା ପ୍ରେମିକାକୁ ସିନେମା ଦେଖିବାପରେ  କୋଲଡ଼୍ରିଙ୍କିସରେ ନିଶାମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା । ବେହୋସ ହେବାପରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ମୁହଁରେ ସେଲୋ ଟେପ୍ ଲଗାଇ ଗଳା ଚିପିଦେଇଥିଲା । ପରେ ମୁଣ୍ଡରେ କୌଣସି ଭାରୀ ଜିନିଷରେ ଆଘାତ କରିଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ଅନୁମାନ କରୁଛି ।

ଛ୍ରାତ୍ରୀର ମୋବାଇଲରୁ କଲ ଡ଼ିଟେଲସ ବାହାର କରି ନବୀନକୁ ଠାବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts