Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ବିସ୍ମୟ ପ୍ରତିଭା : ଖବରକାଗଜରେ ଟ୍ରେନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେ ୧୨ବର୍ଷର ବାଳକ, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ରେଳବାଇ ସେୟାର କଲା ଭିଡିଓ

26/06/2020 at 3:05 PM

ତ୍ରିଶୂର ୨୬/୬: କରୋନା ସଙ୍କଟରେ ଦେଶରେ ଚାଲିଥିବା ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ କାମ ଠପ୍ ରହିଛି,ସ୍କୁଲ୍ ବନ୍ଦ ରହିଛି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପରିସ୍ଫୁଟିତ ହୋଇଛି। ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ପରେ ଫ୍ରି ହେଲେ କିଛି ନା କିଛି କ୍ରିଏଟିଭ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଏପରି କିଛି ଭିନ୍ନ ଏବଂ ଖାସ୍ କ୍ରିଏଟିଭିଟି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଜଣେ ୧୨ବର୍ଷର ବାଳକ। ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ମଧ୍ୟ ବାଳକଙ୍କ କ୍ରିଏଟିଭିଟି ଦେଖି ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ୍ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

କେରଳର ତ୍ରିଶୂରରେ ରହୁଥିବା ବାଳକ ଅଦ୍ବୈତ କୃଷ୍ଣା ଖବରକାଗଜ ପୃଷ୍ଠାରେ ଟ୍ରେନର ଏକ ମଡେଲ୍ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି। କୃଷ୍ଣାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଖବରକାଗଜରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ଟ୍ରେନର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ରେଲଓ୍ବେର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରେ ଏହି ଖାସ୍ ରେଳଗାଡ଼ିର ଫଟୋ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଫଟୋ ବ୍ୟତୀତ ରେଲଓ୍ବେ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛି। ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଏହା ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି -‘ ମାଷ୍ଟର ଅଦ୍ବୈତ କୃଷ୍ଣା ନିଜର ରଚନାତ୍ମକ କୀର୍ତ୍ତି ଦେଖାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଖବରକାଗଜରେ ଟ୍ରେନର ମଡେଲ୍ ନିର୍ମାଣ କରିଛନ୍ତି,ସେ ଏହା ମାତ୍ର ୩ଦିନରେ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୃଷ୍ଣାଙ୍କର ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି।

   Related Posts