Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁର୍ଷ୍କମ ମାମଲାରେ ୧୨ ଗିରଫ

29/11/2019 at 8:13 AM

ରାଞ୍ଚି ୨୯।୧୧: ଝାଡଖଣ୍ଡର ରାଞ୍ଜି ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଙ୍କେରେ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁର୍ଷ୍କମ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୧୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିକଟରୁ ଗୋଟିଏ କାର, ପିସ୍ତଲ, ଦୁଇଟି ମାଗାଜିନ, ତିନୋଟି ଜୀବନ୍ତ ଗୁଳି ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ନଭେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖ ଦିନ ଜଣେ  ୨୫ବର୍ଷିୟ ଯୁବତୀ ଆଇନ କଲେଜରୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଫେରି ରିଙ୍ଗ ରୋଡ କଡରେ ବସି କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ, ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ  ଅଜଣା ଯୁବକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଉଠାଇ ନେଇ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଇଟାଭାଟିରେ ଗଣଦୁର୍ଷ୍କମ କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ କାଙ୍କେ ଥାନାରେ ଗଣଦୁର୍ଷ୍କମର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଗଠନ କରି ତୁରନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଯଥା ସୁନୀଲ ମୁଣ୍ଡା, କୁଳଦୀପ ଉରାଓ୍ବ, ସୁନୀଳ ଉରାଓ୍ବ, ସନ୍ଦୀପ ତିର୍କି, ଅଜୟ ମୁଣ୍ଡା, ରାଜନ ଉରାଓ୍ବ, ଅମନ ଉରାଓ୍ବ, ବସନ୍ତ କଚ୍ଛପ, ରବି ଉରାଓ୍ବ, ରୋହିତ ଉରାଓ୍ବ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ବିଜୁଳି କାମ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକ ଓ ପରିବା ବେପାରୀ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।  

   Related Posts