Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପାଖେଇ ଆସୁଛି ‘ଜଓ୍ବାଦ’, ଡଙ୍ଗା ଓ ଜାଲ ନଷ୍ଟ ହେବା ଆଶଙ୍କାରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ
  • ||

ଯୁବତୀ ଚାଲାଣ ରାକେଟ୍: ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରୁ ୧୨ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା ହାଥରସ, କୋଠରୀରେ ବନ୍ଦ କରି ୩ଦିନ ରଖାଯାଇଥିଲା ଭୋକିଲା

11/10/2020 at 3:01 PM

ହାଥରସ ୧୧/୧୦ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ହାଥରସ ଜିଲ୍ଲା ଚନ୍ଦପା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବୁଲଗାଡୀ ଗାଁରେ ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ପୀଡିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ରାଜନୀତି ଓ ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯୁବତୀ ଚାଲାଣ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରୁ ଅଣାଯାଇଥିବା ୧୨ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କାନ୍ଦୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ହାଥରସ ରାସ୍ତାରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛନ୍ତି। ୧୨ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ସାମିଲ। ପୀଡିତା ଯୁବତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀରେ ବନ୍ଧକ କରି ରଖାଯାଇଥିଲା। ୧୧ ଜଣ ଏବେ ମଧ୍ୟ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।


ମାମଲା ସଦର ଥାନା ରୋଡବେଜ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରୁ ୧୨ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଏଠାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଏମାନଙ୍କୁ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ଭୋକିଲା ରଖାଯାଇଥିଲା। ଏମାନଙ୍କୁ ଏକ କୋଠରୀରେ ତାଲା ବନ୍ଦ କରି ରଖାଯାଇଥିଲା ଯେପରି ଏମାନେ କୁଆଡେ ଯାଇନପାରନ୍ତି। ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ଏମାନଙ୍କୁ ସିଲେଇ କାମ ଯୋଗେଇ ଦେବାକୁ କହି ହାଥରସ ଅଣାଯାଇଥିଲା।


ପୀଡିତ ଯୁବତୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଡ କଷ୍ଟରେ ଏମାନେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଆସି ରୋଡ଼ବେଜ ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଓ ପୋଲିସକୁ ପୁରା ଘଟଣା କହିଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ବନ୍ଧକ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି, ହାଥରସ ଯୁବତୀ ଚାଲାଣ ରାକେଟ ସକ୍ରିୟ ରହିଛି କି ? ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

   Related Posts