Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଲା କୃଷକ ସଂଗଠନ
  • ||
  • ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ରେ କଙ୍ଗାରୁ ଚିତ୍, ଚମକିଲେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୧୧ ରନରେ ହରାଇଲା ବିରାଟ ବାହିନୀ
  • ||
  • ୪ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୬୦ କେଜି ଚନ୍ଦନ କାଠ ଜବତ: ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର: ବିଶାଖା ଏଗ୍ରୋ ସୋରୁମ୍ ଆଗରେ ଚାଷୀମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆମରଣ ଅନଶନ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନରେ ସ୍ଥଳଭାଗ ଛୁଇଁବ ‘ବୁରେଭି’ : କେରଳ-ତାମିଲନାଡୁର କିଛି ଜିଲ୍ଲାରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା, ବିମାନବନ୍ଦର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଜଗତପୁର : ଧାନ କଟାଳୀଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା ଅନୁଭୂତ
  • ||

ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲୁଥିବା ୨୪ଟି ସ୍ଥାନ ଉପରେ ପୋଲିସର ଚଢଉ, ୩୨ ଯୁବତୀ ଓ ୧୧ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ, ୧୧ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନାରୀ ନିକେତନରେ ଥଇଥାନ କଲା ପୋଲିସ

26/08/2019 at 4:36 PM

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ୨୬|୮: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବରେଲି ଜିଲ୍ଲାର କୋତଓ୍ବାଲି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲୁଥିବା ସେକ୍ସ ରାକେଟ ପର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ।ଏହି ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଉପରେ କୋଓ୍ବାଲି ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉକରି ୧୧ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି।ସେଠାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲୁଥିବା ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରକେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପ୍ରକୃତରେ ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ସମୁଦାୟ ୩୨ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧୧ ଜଣଙ୍କୁ ନାରୀ ନିକେତନରେ ଥଇଥାନ କରିଛି ଓ ୨୧ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଥଇଥାନ କରାଯାଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ବିରୋଧରେ ଜୋର କରି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲଗାଯାଇଥିଲା ।  ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସଂପୃକ୍ତ ସ୍ଥାନରୁ ପୋଲିସ ୧୧ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ,ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବରେଲି ଜିଲ୍ଲାର କୋତଓ୍ବାଲିରେ ୨୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ସେକ୍ସ କାର୍‌ବାର ଚାଲୁଥିବା ନେଇ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା। ଏହି  ଖବର  ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ।ସେକ୍ସ ରାକେଟରେ ୩୨ ଜଣ ଯୁବତୀ ଓ ୧୧ ଜଣ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା।ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ସେଠାରେ ସେକ୍ସ ରାକେଟ ଚାଲିଥିଲା।ଦଲାଲମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଶାଇ ଏଠାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୧୧ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜୋର୍‌ ଜବରଦସ୍ତ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଯାଉଥିଲା। ମେରଠ୍‌,ଆସାମ ନେପାଳ,ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଓ ଆଗ୍ରାରୁ ଆସିଥିବା ୧୧ ଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କୋଠିରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଇଥିଲା।ପଚାରଉଚାର ପରେ ଜଣା ପଡିଥିଲା ଯେ, କିଏ ଚାକିରି କରିବା ପାଇଁ ଆସି ଏଠାରେ ଫଶି ଯାଇଥିଲା ତ ଆଉ କିଏ ପ୍ରେମିକାଠାରୁ ଧୋକା ପାଇବା ପରେ ବାଟବଣା ହୋଇ ଏହି ଲାଇନକୁ ଚାଲିଥିଲେ। ଆଉ କିଛି ଦଲାଲଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ।ଏହିଭଳି ଖରାପ କାମ ଆଉ କରିବେ ନାହିଁ  ବୋଲି କହିଲେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମାଡ ମରା ଯାଉଥିଲା।​‌ ଏହି ଯୁବତୀମାନେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ କରୁନଥିଲେ ବରଂ ତାଙ୍କୁ ଜୋର୍‌ଜବରସ୍ତ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିଲା। ଉଦ୍ଧାର ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ନାରୀ ନିକେତନଙ୍କୁ ପଠାଯାଇଛି।

   Related Posts