Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡି ଯାଉଥିବା ସାଙ୍ଗକୁ କେମିତି ଉଦ୍ଧାର କରୁଛନ୍ତି ସାଙ୍ଗ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

12/10/2019 at 11:51 AM

ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ ୧।୧୦: ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡି ଯାଉଥିବା ସାଙ୍ଗକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲେ ସାଙ୍ଗ । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରାଜନଗର ବ୍ଲକ୍ ପେଣ୍ଠ ନିକଟରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ବୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ନିକଟରେ ଗାଧୋଉଥିବା ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ସାହସିକତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ ଛୁଟିଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାଜନଗର ସ୍ଥିତ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର କେତେଜଣ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ପେଣ୍ଠ ସମୁଦ୍ର କୂଳକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ପୃଥ୍ବୀରାଜ ବେହେରା ଓ ଜ୍ଞାନରଂଜନ ଦାସ ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଉଥିଲେ । ସେମାନେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଉପରେ ରହି ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅଧିକ ଉଚ୍ଚ ଜୁଆର ଆସିବାରୁ ସେଥିରେ ପୃଥ୍ବୀରାଜ ସମୁଦ୍ର ଭିତରକୁ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ। ବୁଡ଼ି ଯାଉଥିବା ପୃଥ୍ବୀରାଜଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଶୁଣି କିଛି ଦୂରରେ ଗାଧୋଉଥିବା ଜ୍ଞାନରଂଜନ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଭୟ ନ କରି ପହଁରିକି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଟାଣିଟାଣି କୂଳକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେବା ପରେ ଜ୍ଞାନରଂଜନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି।

   Related Posts