Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

କୃଷକ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନାରେ ମିଳିଥିବା ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ଆହତ

18/11/2019 at 10:12 PM

ମହାକାଳପଡା୧୮|୧୧: ମୋବାଇଲ ବିସ୍ପୋରଣ ଘଟି ଜଣେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଜମ୍ବୁ ସାମୁଦ୍ରିକ ଥାନା ଜମ୍ବୁ ଗାଁରେ ।  କୃଷକମାନଙ୍କୁ ମାଗଣାରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମୋବାଇଲ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହି ମୋବାଇଲ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇ ଛାତ୍ର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ।

 ଜମ୍ବୁ ଗାଁର ନିତାଇ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ କୃଷକ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନାରେ  ମୋବାଇଲଟିଏ ମିଳିଥିଲା । ଗତକାଲି ରାତିରେ ମୋବାଇଲି ଚାର୍ଜ କରି ଗୀତ ଶୁଣିଥିଲେ  ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅବିନାଶ ମଣ୍ଡଳ । ତେବେ ଆଜି ସଂଧ୍ୟାରେ ଏହି ମୋବାଇଲର ଚାର୍ଜ ସରିଯିବାରୁ ଅବିନାଶ ବ୍ୟାଟେରୀଟି ଖୋଲିଥିଲେ ।

ଏତିକିବେଳେ ବ୍ୟାଟେରୀରେ ହଠାତ ସ୍ପାର୍କିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା । ଭୟରେ ଅବିନାଶ ମୋବାଇଲ ଓ ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ଛାଡି ଦେବାରୁ ମୋବାଇଲଟି ତଳେ ପଡି ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦ ସହ ବିସ୍ପୋରଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ଫଳରେ ଅବିନାଶଙ୍କ ଛାତିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା।

ବିସ୍ଫୋରଣ ବେଳେ ଭୟଙ୍କର ଶବ୍ଦ ଯୋଗୁଁ ପରିବାର ଲୋକେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଘର ଭିତର ଧୁଆଁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ।  ଘର ବାହାରକୁ ପରିବାର ଲୋକେ ଭୟରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ  । ଆହତ ଅବିନାଶଙ୍କୁ ଗାଁରେ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଆସନ୍ତା କାଲି କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବେ ବୋଲି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବାପା ।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ପାରଦ୍ବୀପ ଠାରେ ମୋବାଇଲି ଫାଟି ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ତେବେ ଜମ୍ବୁରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତିଯାଇଛନ୍ତି ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ।

   Related Posts