Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଲକରରୁ ଚୋରି ହୋଇଗଲା ୧୦୧ ପ୍ୟାକେଟ୍ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର, ଧୁମ୍ ଫିଲ୍ମ୍ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଡକାୟତି

12/06/2020 at 7:37 PM

ଭୋପାଳ, ୧୨|୦୬:  ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସ୍ୟୋପୁର ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କର ଏକ ଶାଖାରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ଲକରରୁ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଛି ଗହଣା ଭର୍ତ୍ତି ପ୍ୟାକେଟ୍ ।  ଗୋଟିଏ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ ୧୦୧ଟି ପ୍ୟାକେଟ୍ ଚୋରି ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଚୋରି ଲକଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରଠୁ ଜୁନ ୧୦ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସ୍ୟୋପୁର ଏସବିଆଇ ଶାଖାରେ ଏହି ଚୋରି ହୋଇଛି । ଏହି ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଘଟଣା ଦେଖି ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ବ୍ୟାଙ୍କର ଗୋଲ୍ଡ୍ ଲୋନ୍ ଲକରରୁ ୧୦୧ ପ୍ୟାକେଟ୍ ଚୋରି ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଚୋରି ବାବଦରେ ଗୁରୁବାର ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ମେ ୨୬ ପରେ ଗୁରୁବାର ହିଁ ବ୍ୟାଙ୍କର ଲକର୍ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା । ଲକର୍ ଖୋଲିବା ପରେ ୧୦୧ଟି ପ୍ୟାକେଟ୍ ଗାୟବ ଥିବା ଜଣା ପଡିଥିଲା । ଲକରରେ ମୋଟ ୨୧୪ଟି ପ୍ୟାକେଟ୍ ରହିଥିଲା । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କୋତବଲୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।  

ମ୍ୟାନେଜର ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲକଡାଉନ୍ ପୂର୍ବରୁ ଲକର୍‌ର ଚାବି ହଜିଯାଇଥିଲା । ଏବେ ନୂଆ ଚାବି ମୁମ୍ବାଇରୁ ତିଆରି ହୋଇ ଆସିଛି । ପୋଲିସ ଏବେ ଘଟଣାର ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  ତେବେ ଏହି ଲକର ମଧ୍ୟକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ତିନୋଟି କୋଠରୀ ରହିଛି । ଏହା ମଧ୍ୟକୁ ପଶିବା ସହଜ ନୁହେଁ । ତେବେ କେମିତି ଏହି ବଡ ଧରଣର ଚୋରି ସମ୍ଭବ ହେଲା ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଜୁବ୍ କରିଛି । ତେବେ ଏଫରି ଚୋରି ଧୁମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts