Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ପୁଣି ଜିଓର ବମ୍ପର ଧମାକା, ମିଳିବ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ, ଏହାସହ ମିଳିବ Ajioର ଶପିଂଗ କୁପନ

14/01/2019 at 1:35 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୧ : ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀରେ ବଢୁଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ଭିତରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜିଓ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ “ଜିଓ ହାପି ନିଉ ୟିର ଅଫର ” ଘୋଷଣା କରିଛି | ଏହି ଅଫରରେ ୩୯୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜରେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ମିଳିବ | ଏହି ନୂଆ ଅଫର ଜାନୁଆରୀ ୩୧ ତାରିଖରୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏହି ଅଫରକୁ ଫ୍ୟାସନ ପୋର୍ଟାଲ ଏଜିଓ ସହ ଟାଏ ଅପ କରାଯାଇଛି | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଲା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ରାଶି ଏଜିଓର ୩୯୯ ଟଙ୍କାର କୁପନ ଜରିଆରେ ମିଳିବ |

ଏହି କୁପନକୁ ଏଜିଓର ଅଫର ସହ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ | ନିକଟରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଜିଓ ସେଲିବ୍ରେସନ ପ୍ୟାକ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ଜିଓ ସବସକ୍ରାଇବରଙ୍କୁ ୫ଦିନ ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ୨ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ | ଜିଓ ହାପି ନିଉ ୟିର ଅଫରରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ୟାକ କିଣୁଥିବା ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୩୯୯ ଟଙ୍କାର ଏଜିଓର କୁପନ ମିଳିବ | ଏହି କୁପନ ମାୟୋଜିଓ ଆପର ମାଇଁ କୁପନ ସେକ୍ସନରେ ଉପଲବ୍ଧ |

ଏହାପରେ ଏହି କୁପନକୁ ଏଜିଓ ଆପ କିମ୍ବା ୱେବସାଇଟରେ କିଣାକିଣି କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଅତିକମରେ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଜିନିଷ କିଣାକିଣି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଜିଓ ହାପି ନିଉ ୟିର ଅଫର ଡିସେମ୍ବର ୨୮ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଏହି ଅଫର ଜାନୁଆରୀ ୩୧ ତାରିଖରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ | ଏଜିଓର କୁପନକୁ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ ତାରିଖ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ |

   Related Posts