Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ମଦୁଆ ବାପାର ମାତାଲ ସାଙ୍ଗ ଝିଅକୁ କରୁଥିଲେ ଅସଦାଚରଣ : ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଦୃଷ୍ଟିହୀନ

24/12/2019 at 5:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୪।୧୨: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଦିନଦୋଷୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଉତ୍ପୀଡନ ମାମଲା । ପୋଲିସ ମାମଲାରେ ଜଣେ ୨୪ବର୍ଷର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମେତ ୩ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିବା ବେଳେ , ଅନ୍ୟ ୨ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ତିନିଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଦୃଷ୍ଟୀହୀନ ଥିବା ସୂଚନା ରହିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଗୋରେଗାଓଁରେ ନିଜର ଦୁଇ ଛୋଟ ଭଉଣୀ ଓ ବାପାଙ୍କ ଜଣେ ନାବାଳିକା ରହୁଥିଲେ । ଏହି ପରିବାର ପୂର୍ବରୁ ବିରାରେ ବାସ କରିଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ପରିବାର ଗୋରେଗାଓଁରେ ବସବାସ କରୁଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ମଦ ପିଇ ଘରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ନାବାଳିକା ସେମାନଙ୍କୁ କାକା କାକା ବୋଲି ଡାକିଥାନ୍ତି । ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ନାବାଳିକାର ମା ଉଭୟ ପରିବାରକୁ ଛାଡି ଦେଇଛନ୍ତି । 

ପରିବାର ଯେତେବେଳେ ବିରାରରେ ରହୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତିନିଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଆସଥାନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ପିତାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାନ୍ତି । ଏବଂ ନାବାଳିକାକୁ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଉପାୟରେ ସ୍ପର୍ଶ କରିଥାନ୍ତି । ପରେ କିଛି ଦିନପରେ ପରିବାର ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଯାଇ ବସବାସ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ତିନି ବ୍ୟକ୍ତି ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ବାହାନାରେ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।  ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା କାମକୁ ଯିବାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି ।

ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ଏ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗକୁ ଜଣାଇଥିଲେ । ନାବାଳିକାର ସାଙ୍ଗ ଜଣଙ୍କ ଯାଇ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏକ NGOରେ କାମ କରନ୍ତି । ପେର ମହିଳାଜଣଙ୍କ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ପୀଡିତାଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ତାପରେ ନାବାଳିକାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଦିନଦୋଷୀ ପୋଲିସ  POSCO ଆକ୍ଟ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୨ଜଣ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାକୁ ବାଳ ଗୃହରେ ରଖାଯାଇଛି । ନାବାଳିକାର ପରିବାର ଚିନ୍ତା କରୁଛି ଯେ, ଫେରାର ଥିବା ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳିକା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରିବେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts