Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଅଟୋ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସମେତ ୧୦ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

25/09/2019 at 3:17 PM

ହିସାରା ୨୫।୯: ହରିୟାଣା ହିସାରାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡର ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଛି । ଏକ ଅଟୋକୁ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସମେତ ୧୦ଜଣ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର ହୋଇ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘଟିଛି ଦୁର୍ଘଟଣା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଗାଁର ଯୁବକ ଏକ କୋଚିଂ ଏକାଡେମୀରେ ପଢୁଥିଲେ । କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରର କିଛି ଯୁବକ ହିସାରାରେ ଚାଲିଥିବା ସେନାରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ହୋଇଥିବା କ୍ୟାମ୍ପରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସୋମବାର ଦିନ ଯେଉଁମାନେ ଶାରିରୀକ ଦକ୍ଷତାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କର ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ହେବାର ଥିଲା । ମେଡିକାଲ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପରେ ଯୁବକମାନେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅଟୋ ଯୋଗେ ଫେରୁଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଟ୍ୟାଙ୍କର ସହ ଅଟୋ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସମେତ ୧୦ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇବା ସହ ଗୁରୁତର ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ।

   Related Posts