ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୧୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଲୁଟ୍‌
  • ||
  • ପୁରୀ : ବୁଧବାର ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି, ୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦର୍ଶନ
  • ||

ଏହି ୧୦ଜଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ୧୦ବର୍ଷ ବଡ଼,ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ:

29/10/2018 at 4:52 PM

ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ବଲିଉଡର ଏପରି ୧୦ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ବଡ଼।

୧.ଅମୃତା ସିଂହ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କଠୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ପତ୍ନୀ ଅମୃତା ସିଂହ ୧୨ବର୍ଷ ବଡ଼ ଥିଲେ। ସେମାନେ ୧୯୯୧ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର ୧୩ବର୍ଷ ପରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

୨.ଉର୍ମିଳା ମାତୋଣ୍ଡକର: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ମିଳା ମାତୋଣ୍ଡକର ୨୦୧୬ରେ ମୋହସିନ ଅଖତରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ୧୦ବର୍ଷ ବଡ଼।

 

୩.ଫାରା ଖାନ୍: ଫାରା ଖାନ୍ ୨୦୧୪ମସିହାରେ ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶିରିଶ କନ୍ଦରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ,କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଫାରା ଖାନ୍ ଶିରିଷଙ୍କଠୁ ୮ବର୍ଷ ବଡ଼।

୪.ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୂରନ ସିଂ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚନା ପୂରନ ସିଂ ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପରମିତ ସେଠୀଙ୍କୁ ୧୯୯୨ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ପରମିତ ସିଂଙ୍କଠୁ ୭ବର୍ଷ ବଡ଼।

 

୫.ଜରିନା ଓ୍ବାହାବ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆଦିତ୍ୟ ପାଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜରିନା ଓ୍ବାହାବ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ୬ବର୍ଷ ବଡ଼। ସେମାନେ ୧୯୮୬ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

 

୬.ସୋହା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍: ବଲିଉହ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୋହା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ନିଜ ସ୍ବାମୀ କୁଣାଲ ଖେମୁଙ୍କଠୁ ୫ବର୍ଷ ବଡ଼। ୨୦୧୫ମସିହାରେ ସେ କୁଣାଲ ଖେମୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

୭.ନମ୍ରତା ଶିରୋଦକର: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନମ୍ରତା ଶିରୋଦକର ତାମିଲ ଫିଲ୍ମର ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଯିଏ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ୪ବର୍ଷ ବଡ଼। ଏମାନେ ୨୦୦୪ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

୮.ବିପାଶା ବସୁ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ବସୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ୨୦୧୬ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିପାଶା କରଣଙ୍କଠୁ ୩ବର୍ଷ ବଡ଼।

୯.ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ୨୦୦୭ରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ଅଭିଷେକଙ୍କଠୁ ୨ବର୍ଷ ବଡ଼।

୧୦.ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିବାହ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ୨୦୦୯ରେ ହୋଇଥିଲା। ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଏହା ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ। କିନ୍ତୁ ଶିଳ୍ପା ରାଜଙ୍କଠୁ ୩ମାସ ବଡ଼।

 

   Related Posts