Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଟିଟୋର ଆଉ ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ମାଛୁ ଗିରଫ

1/08/2018 at 10:41 AM

ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋ ଲିଙ୍କରେ ଗିରଫଦାରୀ ସଂଖ୍ୟା ଧୀରେ ଧୀରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି | ଟିଟୋକୁ ମିଶାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଏଁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ ୧୭ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି | ଟିଟୋର ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ଅସାଦିନ କାହିର ଓରଫ ମାଛୁକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ଗତକାଲି ରାତିରେ ମାଛୁକୁ ଉଠାଇନେଇଥିଲା କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ପୋଲିସ | ଟିଟୋ ର ଆର୍ଥିକ କାରବାର ସହ ଠିକା କାମରେ ସହଯୋଗ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାଛୁକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି | ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କାମ ହାତଉଥିଲା ମାଛୁ । ଗତକାଲି ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ ରେଡ୍ କରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ । ସେପଟେ ଟିଟୋକୁ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ଆବଣ୍ଟନ ମାମଲାରେ ଏସ୍ ଟିଏଫର ତନାଘନା । ଏସ୍ ଟିଏଫରେ ଆଇଓସିଏଲ ଅଧିକାରୀ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି । ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ବାବଦରେ ଏସ୍ ଟିଏଫ ମାଗିଥିବା ତଥ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ଆଇଓସିଏଲର ୫ ଜଣ ଅଧିକାରୀ ହାଜର ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।
ସେପଟେ ଟିଟୋ ପାଇଁ ପୁଣି ଅଡୁଆ ବଢିଛି । ଦାଦାବଟି ଓ ଟେଣ୍ଡର ଫିକ୍ସି ମାମଲାରେ କଟକ SDJM କୋର୍ଟରେ ଟିଟୋକୁ ହାଜର ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ହୋଇଛି । ୨୦୧୬ରେ ଦାଦାବଟି ଓ ଟେଣ୍ଡର ଫିକ୍ସି ନେଇ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଥାନାରେ ମାମଲା ହୋଇଥିଲା । ଟିଟୋର ଇସାରାରେ ସହଯୋଗୀ ଟେଣ୍ଡର ଫିକ୍ସିଂ ଓ ଦାଦାବଟି ଆଦାୟ ହେଉଥିବା ଅଭି।ଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୂର୍ବରୁ ୮ ଜଣ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ । କଟକ-ପାରାଦୀପ ବସରୁ ଦାଦାବଟି ଆଦାୟ ସହ R& B ଏବଂ Drainage ଡିଭିଜନ ବିଭାଗରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକ୍ସିଂ ହୋଇଥିଲା

   Related Posts