Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ କରାଗଲା ୧ ଲକ୍ଷ ୨୫ ହଜାର ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ

24/08/2020 at 2:53 PM

ପାଟନା ୨୪/୦୮ : ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ଲୋକେ ନିଜ ନିଜ ତରିକାରେ ପୂଜାପାଠ କରୁଛନ୍ତି | ବିହାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ଲୋକେ ନାନା ତରିକା ଆପଣେଇଛନ୍ତି | ନ୍ୟାୟ SSR ପାଟନା ରାଜୀବ ନଗର ସ୍ଥିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ବାସଭବନ ନିକଟରେ ଥିବା ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରରେ ଯଜ୍ଞ କରାଯାଇଛି | ରାଜୀବ ନାଗରରେ ସୁଶାନ୍ତ ନ୍ୟାୟ ସଂଗଠନ ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭାର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକେ ଏକ ଲକ୍ଷ ୨୫ ହଜାର ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ପାଠ କରିଥିଲେ ଓ ଯଜ୍ଞ କରିଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ନ୍ୟାୟ ମିଳୁ ବୋଲି ଲୋକେ କାମନା କରିଥିଲେ | ଏହାସହ ଦୋଷୀକୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳୁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଛନ୍ତି |

ପ୍ରାର୍ଥନା ଜରିଆରେ ଲୋକେ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ନିକଟରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତରେ ସଫଳ ହେଉ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ନିଷ୍କର୍ସ ତରିକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ | ନ୍ୟାୟ SSR ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜକ ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା ସିବିଆଇକୁ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ପାଇଁ କରାଯାଇଛି | ଏହାସହ ଏକ ଲକ୍ଷ ୨୫ ହଜାର ହନୁମାନ ଚାଳିଶା ମଧ୍ୟ ପାଠ କରାଯାଇଛି | ଏହି ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରକୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ଶେଷଥର ପାଟନା ଆସିଥିବା ସମୟରେ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି |

ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଦାବି ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତକୁ ମଞ୍ଜୁରୀ ମିଳିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୋଷୀକୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ବୋଲି ଲୋକେ ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts