Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ଛାଡ଼ିଗଲା ହିରୋଗିରି: ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ନିର୍ଧୁମ ପିଟିଲେ ତିନି ଭଉଣୀ….

20/01/2020 at 3:41 PM

ଆମ୍ବଲା୨୦/୧: ତିନି ନାବାଳିକା ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଖରାପ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିବା ସହ ଅଶ୍ଲୀଳ ଇଙ୍ଗିତ କରିବା ଯୁବକକୁ ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକର ନାଁ ପଓ୍ବନ କୁମାର। ବିଚ୍‌ ରାସ୍ତାରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରୋଡ ରୋମିଓ ପଓ୍ବନ କୁମାରକୁ ତିନି ଭଉଣୀ ମିଶି ଲଙ୍ଗଳା କରି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜମା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତିନି ଭଉଣୀ ଓ ପରିବାର ପଓ୍ବନକୁ ଛାଡ଼ି ନଥିଲେ। ଯୁବକକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ପୋଲିସ୍‌କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ। ହରିୟାଣାର ଆମ୍ବଲା ସହରରେ ଏଭଳି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ, ପ୍ରତିଦିନ ତିନି ଭଉଣୀଙ୍କ ଯିବା ବାଟରେ ପଓ୍ବନ ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ ହରକତ କରୁଥିଲା। ଏହି ସଂପର୍କରେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ତିନି ଭଉଣୀ କହିଥିଲେ। ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ସୋମବାର ଅର୍ଥାତ ଆଜି ତିନି ଭଉଣୀଙ୍କ ଯିବା ରାସ୍ତାରେ ଯୁବକ ପଓ୍ବନ କୁମାର ସେମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥିଲା। ସେହି ସମୟ​‌ରେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଯୁବକକୁ କାବୁ କରି ନେଇଥିଲେ। ତା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ମହାଭାରତ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି​‌ରେ ତିନି ଭଉଣୀ ସେହି ଯୁବକକୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଲଙ୍ଗଳା କରି ବାଡ଼େଇଥିଲେ। ସୋମବାର ସକାଳ ୯ଟା ୩୦ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବଲା ସହରରେ ନିକଟରେ ରୋଡ଼ ରୋମିଓ ଛେଚା ଖାଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପ୍ରତିଦିନ ତିନି ଭଉଣୀ କଲେଜ ଯିବା ବାଟରେ ଯୁବକ ପଓ୍ବନ କୁମାର ଖରାପ ଭାଷାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରୁଥିଲା। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପୋଲିସ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତାକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

   Related Posts