ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

୧୭ ଡିସେମ୍ବର, ସୋମବାର

17/12/2018 at 11:22 AM

ମେଷ – ସାମୟିକ ଭାବେ ଅନ୍ୟ ମନସ୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସୁଖୀ ହେବେ । ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । କୌଶଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ ।


ବୃଷ – ଦାନ-ଧର୍ମକୁ ବ୍ରତ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି । ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ । ମନରେ ସାବା ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ହେବ । କର୍ମକ୍ଷତ୍ରରେ ଢେର ଉନ୍ନତି ଘଟିବ ।


ମିଥୁନ – ଅର୍ଥ ସଂଚୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି । ମାତ୍ର ରୋଜଗାର ଉଣା ହେବ । ଯୋଜନା ନିଷ୍ଫଳ ହୋଇପାରେ । ଶାରିରୀକ କଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ ।


କର୍କଟ- ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ । ତଥାପି ଆନନ୍ଦ ଉତ୍ସବରେ ଦିନଟି ବିତାଇ ପାରନ୍ତି । ଶୁବକର୍ମ କରଣୀୟ । ପାରିବାରିକ ସୁକ ମିଳିବ ।


ସିଂହ – ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ଅନୁଭୂତି ବର୍ତ୍ତମାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ । ଘାତଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେତୁ ସତର୍କରେ ଚଳିବାକୁ ପଡିବ । ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ନିଃଶଙ୍କ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


କନ୍ୟା – କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବାରେ ସିଦ୍ଧହସ୍ତ ହେବେ. ଧନ, ଜନ, ଗୋପ,ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚତୁଃବର୍ଗ ଦାୟକ ହେବେ । ବିଳାସ-ବ୍ୟସନ କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।


ତୁଳା – ମୂଲ୍ୟବାନ ଦ୍ରବ୍ୟ ଲାଭର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦରେ ବିଜୟ ହେବେ । ଭ୍ରମଣ କାଳୀନ ପୀଡା ସନ୍ଧ୍ୟା ଛଅଟା ପରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ।


ବିଛା – କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆୟତ୍ତରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ । ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଆଶା ପୁରଣ ହେବ. ଧନ-ମାନ ସୁଖ-ସମ୍ଭୋଗ ସବୁ କିଛି ମିଳିପାରେ ।


ଧନୁ – ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟତା ଲାଭ କରିପାରନ୍ତି । ଚିନ୍ତାଧାରା ମହତ୍ ଓ ଉତ୍ତମ ହେବ. ଦୃଢ ସଂକଳ୍ପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପାଦନ କରିବେ ।


ମକର – ଲାଗି ରହିଥିବା ପାରିବାରିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ସୁ-ସମାଧାନ ହେବ । ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ । ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତାରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ ।


କୁମ୍ଭ – ବ୍ୟୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ବହୁ କଷ୍ଟ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ପଡିବ ।


ମୀନ – କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୀତିନିଷ୍ଠ ହେବେ । ମାନ୍ୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ ।

   Related Posts