Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

୧୦ ଡିସେମ୍ବର, ସୋମବାର

10/12/2018 at 9:33 AM

ମେଷ – ଆଗାମୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । କ୍ଳାନ୍ତ ଶରୀରକୁ ବିଶ୍ରାମ ଦେଇପାରନ୍ତି । ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ । ଭୋଗ ବିଳାସରେ ସମୟ କଟାଇ ସୁଖୀ ହେବେ ।


ବୃଷ – ଆସୁଥିବା ପ୍ରମାଦ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି । ଖର୍ଚ୍ଚାନ୍ତ ହେବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ ଜନକ ହେବ ।


ମିଥୁନ – କାର୍ଯ୍ୟରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ । ସମାଜ ସେବା ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ ।


କର୍କଟ- କାର୍ଯ୍ୟଧାରାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କେହି ଅସୌଜନ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ ।


ସିଂହ – କେଉଁଠି ରହିଲା ଭୁଲ୍, ତାହା ବୁଝି ପାରିବେ । ଅନୁତପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଚଞ୍ଚଳ ଚେଷ୍ଟିତ ହେବେ । ହଠାତ୍ କିଛି ଅର୍ଥ ମିଳିପାରେ ।


କନ୍ୟା – ପ୍ରମାଦ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ଉଦାର ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଦାନଶୀଳ ହେବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ । କୃଷିକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ ।


ତୁଳା – ସାଧାରଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତର କରିପାରନ୍ତି । ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନ ଭାବ ଦେଖା ଦେବ । ଆସ୍ତିକ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇପାରନ୍ତି ।


ବିଛା – ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଶୋଭନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଅଧିକାରୀ ହେବେ । ବିଭିନ୍ ଦିଗରୁ ଧନାଗମ ହେବ । ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ ।


ଧନୁ – ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥିବାରୁ ରୋଜଗାର ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ସରକାର କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁ ସହାୟତା ପାଇ ଲାଭବାନ ହେବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ମିଳିବ ।


ମକର – ଦକ୍ଷତାର ସଦୁପଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ବିଘ୍ନ ଦେଖା ଦେଇପାରେ । ଚଞ୍ଚଳ ସ୍ୱଭାବର ହେବେ । ମିଷ୍ଟଭାଷୀ ହୋଇପାରନ୍ତି ।


କୁମ୍ଭ – ଆୟ ଆଶାନୁରୂପ ହେବ । ଚଞ୍ଚଲ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରନ୍ତି । ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାବ ମିଳିବ । ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନିତ ହେବେ ।


ମୀନ – କୁଳ ଉଦ୍ଧାରକ ହେବେ । ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ । ସୁସ୍ଥ ଓ ନିରାମୟ ଜୀବନ ଯାପନ ବିତାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଜନକ ହେବ ।

   Related Posts