Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ରାଉରକେଲାରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଲୁଟ୍, ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୪୨ ଲକ୍ଷ ବାଟରୁ ୪ ଲକ୍ଷ

19/06/2018 at 9:35 PM

ଆଜି ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ସମୟରେ ରାଉରକେଲା ମଧୁସୁଦନ ମାର୍ଗ ନିକଟ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଓଭରସୀଜ୍ ବ୍ୟଙ୍କରୁ ଡ଼କାୟତି ହୋଇଛି ୪୨ ଲକ୍ଷ । ୯.୪୫ରୁ ୫୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ୫ରୁ ୭ ଜଣ ଦୁର୍ବୁତ ଆସି ବାଇକ ରେ ଆସି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଛିଢ଼। ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ୟାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ମହଲାରେ ଥିବାବଳେ ସେମାନେ ପ୍ରଥମ ମହଲାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ବ୍ୟାଙ୍କ ଖୋଲାଯାଉିବା ସମୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମାଉଜର ଦେଖାଇ ମାଗିଥିଲେ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗରୁମ୍ ଚାବି। କର୍ମଚାରୀମାନେ ବାରଣ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ଗୋଟିଏ କୋଣରେ ରଖି ଚାବି ଛଢ଼।ଇ ଲୁଟିନଲେ ୪୨ ଲକ୍ଷ । ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ ବ୍ୟାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀମାନେ କହିବା କଥା ଯେ ସସସ୍ତେ ହିନ୍ଦି ଭାଷାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ବଳେ ଜଣେ ମାତ୍ର ହେଲମେଟ୍ ପିନ୍ଦିଥିବା ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁହଁ ଖୋଲାଥିଲା । ୫ ରୁ ୭ଜଣ ମାଉଜର ଧରିଥିବା ବଳେ ଜଣେ କାର୍ବା।ଇନ୍ ବନ୍ଧୁକ ଧରିଥିଲା। ପ୍ରମାଣ ନଷ୍ଠ କରିବାକୁ ଯାଇ ଡ଼କାୟତ ମାନେ ସିସି ଟିଭିର ହାଡ଼ର୍ଡ଼ସ୍କି ନେଇଯାଇଛନ୍ତି । ଖବର ପାଇଁ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପ୍ଲାଣ୍ଟ ସାଇଟ୍ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ସହ ରାଉରକେଲା ଏସ୍ପି ପଶ୍ଚିମାଞ୍ଚଳ ଡ଼ିଆଜି ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ ଭାବରେ ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି । କିଛି ଦିନର ନିରବତା ପରେ ରାଉରକେଲାରେ ପୁଣି ସ୍ପଷ୍ଟ ଦିବା ଲୋକୋରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲୁଟ ହେଉଛି ଯାହା ପୋଲିସ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ।
ଏହି ଡ଼କାୟତି ଘଟଣାରେ ଏସ୍ପିଙ୍କ ସହ ପଶ୍ଚିମାଞ୍ଚଳ ଡ଼ିଆଜି ମୁହଁ ଖୋଲୁନଥିବା ବଳେ ତଦନ୍ତକାରୀ ପୋଲିସ ଅଧତ୍କାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ରାଉରକେଲା ସେକ୍ଟର-୧୬ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରୁ କଚାରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ୪୍ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର କର୍ମଚାରୀ ନେଇ ଯାଉଥିବା ବଳେ ପସରା ନିକଟରେ ବାଇକରେ ଆସି ୩ ଦୁର୍ବୁତ ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

   Related Posts