Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୮୬ ବସ୍ତା ପିଡିଏସ ଚାଉଳ ଜବତ, ଚୋରାରେ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୟ ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୦୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ସପୋରରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ଲସ୍କର କମାଣ୍ଡର ସମେତ ୩ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ
  • ||
  • ଆମେରିକା-ମେକ୍ସିକୋ ସୀମାରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ, ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡରେ ୧୮ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଯୋଗ ଦିବସ, ଏବର୍ଷର ଥିମ୍ ‘ୟୋଗା ଫର ୱେଲନେସ୍’
  • ||
  • ଆଜିଠୁ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍ ମୋଡ୍‌ରେ ଟିକାକରଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଦୈନିକ ୩ ଲକ୍ଷ ଭାକସିନେସନ୍ ଟାର୍ଗେଟ୍
  • ||

ମାସକ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟାଏ ଗାଁରୁ ୩ ଜଣ ମହିଳା ନିଖୋଜ

26/06/2018 at 9:44 PM

ବାଲେଶ୍ବର ସହରର ସୁନଡଟ ମଲ୍ଲିକ ସାହିରେ ରୁହନ୍ତି କାହ୍ନୁ ମଲ୍ଲିକ। ତାଙ୍କର ୨୩ ବର୍ଷିଆ ଝିଅ ଝରଣା ମଲ୍ଲିକ ଗତ ମେ ମାସ ୨୫ତାରିଖରେ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଘରୁ ଦୁଇ ପୁତୁରାଙ୍କୁ ଧରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲା। ବଙ୍କାଖେଜୁର ଛକ ନିକଟରେ ଝରଣା ଦୁଇ ପୁତୁରାଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ନିକଟସ୍ଥ ମବାଇଲ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲା। ପରେ ସେ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲା। ଘରଲୋକେ ଅନେକ ଖୋଜା ଖୋଜି କରି ନପାଇବାରୁ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଏକ ଲିଖତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହାର ୧୪ ଦିନ ପରେ ସେହି ଗାଁର ମନୋରଞନ ମଲ୍ଲିକଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ନିରୁପମା ଦଳାଇ ଗତ ଜୁନ୍ ମାସ ୯ତାରିଖ ରାତିରେ କେଉ ଆଡ଼େ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ୫ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ରାତି 4ଟାରେ ସ୍ୱାମୀ ମନୋରଞନ ଉଠି ଦେଖନ୍ତିତ ସ୍ତ୍ରୀ ନାହିଁ। ସେ ଚାରିଆଡ଼େ ଖୋଜା ଖୋଜି କରିବାସହ ତାଙ୍କର ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକ ଖୋଜା ଖୋଜି ଝିଅକୁ ନପାଇବାରୁ ମନୋରଞନ ୧୦ତାରିଖରେ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାର ୭ଦିନ ପରେ ଅର୍ଥ।ତ ଗତ ୧୬ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେହି ଗାଁର ଦିବାକର ମହାନ୍ତିଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ମଧୁସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି କେଉଁଆଡ଼େ ଫେରାର୍ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ମଧୁସ୍ମିତାଙ୍କର ଗୋଟାଏ ୭ବର୍ଷର ଝିଅ ଅଛି। ତାଙ୍କର ପରିବାର ବର୍ଗ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ନପାଇବାରୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଟାଉନ ଥାନାରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। କେହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବାର ସେମାନେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି। ହଲେ ପୁଲିସ ଏହି ସବୁ ଘଟଣାକୁ ଖାମ୍ ଖିଆଲି ଭାବରେ ନେଇଛି। ପରିବାର ଲୋକେ ପୁଲିସର ଏପ୍ରକାର ନିତିକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।
ଆଜକୁ ୧୦ବର୍ଷ ତଳେ ଏହି ଗାଁରୁ ଅନେକ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କିଛି ଦଲାଲ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ନେଇ ବିକ୍ରୀ କରିଦେଇଥିଲେ। ପରେ ସେମାନେ ଧରା ପଡ଼ଥିଲେ। ଏହି ଯୁବତୀ ଓ ମହିଳା ମାନେ ନିଖୋଜ ହେବା ପଛରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ବା ର୍ୟାକେଟର ହାତ ଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି।

   Related Posts