Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ବିଧାୟକ ଶବ କାନ୍ଧେଇଲେ

4/08/2018 at 2:03 AM

କେଉଁଠି ଶବକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଅମଙ୍ଗ ହେଉଛନ୍ତି ଲୋକେ,ଫଳରେ ୪ କାନ୍ଧ ନପାଇ କେତେବେଳେ ସାଇକେଲରେ ତା କେତେବେଳେ ଟ୍ରଲି ରେ ବୁହା ହେଉଛି ଶବ ।ଯାହାକୁ ନେଇ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଓ ସମାଜ ଉପରେ ଉଠୁଛି ପ୍ରଶ୍ନ।ଏପରିସ୍ଥଳେ ଜଣେ ଭିକାରୁଣି ର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତା ଶବ ସତ୍କାର କଥା ଚିନ୍ତା କରାଯାଇ ପାରେନା।ତଥାପି ଜଣେ ବିଧାୟକ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ନିଜର ମହାନତା ।ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା କୋଲାବିରା ବ୍ଲକର ଅମନାପାଲି ଗାଁ ରେ ଗତ 3 ବର୍ଷ ତଳୁ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବେସାହାରା ମହିଳା ଗତକାଲି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିବା ପରେ ତା ଶବକୁ ସତ୍କାର କରିବାକୁ କେହି ବାହାରି ନଥିଲେ।କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ରେଙ୍ଗାଲୀ ବିଧାୟକ ରମେଶ ପଟୁଆ ନିଜର ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଅମନାପାଲି ରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତକର ଶବକୁ ସତ୍କାର କରିବାକୁ ନିଜ କାନ୍ଧରେ ବୋହି ନେଇଥିଲେ ସ୍ମଶାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ।ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ହାତରେ ଗାତ ଖୋଳି ଶବକୁ ସତ୍କାର କରିଥିଲେ।ବିଧାୟକ ଙ୍କୁ ଦେଖି କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ଜନସାଧାରଣ ସହାୟତା କରିବା ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ।ବିଧାୟକ ରମେଶ ପଟୁଆ ଝାରସୁଗୁଡା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ର ବିଧାୟକ ନହୋଇ ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ତାଙ୍କର ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts