Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ବିଜେଡିର ଟିକେଟ୍ କସରତ ; ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନେତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା

15/03/2019 at 9:23 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୫|୩ : ବିଜେଡିର ଟିକେଟ୍ କସରତ । ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସହ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନବୀନ ନିବାସରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ଦଳୀୟ ନେତା ଓ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ।  ତେବେ ନବୀନ ନିବାସରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହେଉଥିଲା ଏଥର ବିଜେଡି ନିର୍ବାଚନ ରଣନୀତି ନେତାଙ୍କ ରାଜନୈତିକ କ୍ୟାରିଅରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ।

ବିଜେଡିରେ ବଢୁଥିବା ଆଶାୟୀ ଓ  ଦଳର ବଦଳିଥିବା ଆଭିମୁଖ୍ୟକୁ ନେଇ ଏବେ ନେତାମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଗତନୁଗତ ଧାରାରୁ ଓହରି ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନରେ ଦଳ ଯାହା ନିଷ୍ପତି କରିବ ସେ ନିଷ୍ପତିକୁ ନେଇ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବାକୁ ବିଜେଡିରେ ନେତାମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଦଳରେ ମହିଳା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ନେଇ ଗୁରୁତ୍ବକୁ ଦେଖି  ଏବେ ବିଜେଡିରେ ନେତାମାନେ ପାରମ୍ପରିକ ଆସନରୁ ହଟି ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦିତା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲେଣି।

ବିଜେଡିରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ସହ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ନିର୍ବାଚନ ହେବାକୁ ଥିବା ୫ ଲୋକସଭା ଓ ୩୫ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଚୟନ ପାଇଁ କସରତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ବିଜେଡି ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକମାନେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଓ ଦଳର ସ୍ଥିତ ସଂପର୍କରେ ରିପୋର୍ଟ ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ନିଷ୍ପତି ଛାଡିଛନ୍ତି ଦଳର ହାଇକମାଣ୍ଡ ଉପରେ ।

   Related Posts