Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ବାଲେଶ୍ୱର ଜାଇକା ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ, ଛତିଶଗଡ଼ରୁ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

16/07/2018 at 11:34 PM

ଗତ ୮ତାରିଖ ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଓଟି ରୋଡ଼ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ନୂଆକରି ଖୋଲିଥିବା ହୋଟେଲ ଜାଇକାରେ ଯେଉଁ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା ଏଥିରେ ପୁଲିସ ପ୍ରଥମେ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା କରିଥିଲା। ହଲେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧରାପଡ଼ନିଥିଲା। ଏହି ଗୁଳିପକାଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟତ ଦାଦା ବଟି ଆଦାୟକୁ ନେଇ ହୋଇଥିଲା। ଜଜନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ହଟେଲର ମାଲିକ ସୁଦର୍ଶନ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ପ୍ରଟେକ୍ସନ ମନି ବାବଦରେ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ କହିଥଲା। ସୁଦର୍ଶନ ତାଙ୍କ କଥା ନବୁଝିବାରୁ ଜଜନ ଏପ୍ରକାର କାଣ୍ଡ କରିଥିବାର ସେ ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଇଟି ପଲ୍ସରରେ ୫ ଜଣ ଯୁବକ ଆସିଥିବାର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ଜଣାପଡ଼ଛି। ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଏହି ଘଟଣାରେ ବାଲେଶ୍ୱର ସଦରଥାନାରେ 8ତାରିଖ ଦିନ ରାତିରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ତାହାରି ମୂଳେ ପୁଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଜାରୀ ରଖଥିଲା। ଯଯନକୁ ଧରିବାପାଇଁ ଗୋଟାଏ ଟିମ୍ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହି ଟିମ୍ ପ୍ରଥମେ କଟକ , ପରେ ଭୂବନେଶ୍ୱର ଓ ଶେଷରେ ଛତିଶଗଡ଼ ରାଇପୁର ଅଞ୍ଚଳର ବିଜୟ ନଗରରେ ଥିବା ଯଯନର ସାଙ୍ଗ ସନ୍ଦିପ କୁମର ପତିର ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ସନ୍ଦିପର ମୋବାଇଲକୁ ଟ୍ରପ କରି ପୁଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ସେମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ପୁଲିସ ସେମାନେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ତିନୋଟି ଖୋଖା, ଗୋଟାଏ କଳାରଙ୍ଗର ପଲସର ମଟର ସାଇକଲ ଓ ୬ଟି ମୋବାଇଲ ଜବଦ କରିଛି ବୋଲି ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଏସ୍ ପି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ କଥା ଯଯୋନର ବାପା ଜଣେ ପୋଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର। ସେ ଏହି ଜିଲ୍ଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଅଛନ୍ତି। ଯଯୋନ ୧୩ବର୍ଷରୁ କ୍ରାଇମ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏବେ ତାର ବୟଷ ୨୦ବର୍ଷ। ଏହି ୮ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଅନେକ କ୍ରାଇମ୍ କରିସାରିଲାଣି। ଆଶିଷ ନାବାଳକ ଥିବାରୁ ତାକୁ ଜୁଭେନାଇଲ କୋଟକୁ ପଠା ଯାଇଛି ବୋଲି ଏସ୍ ପି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts