Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧ ଲକ୍ଷ କୋଟି ଟପିଲା ଜିଏସ୍‌ଟି ଆଦାୟ, ଗତ ବର୍ଷ ଠାରୁ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଛି ୩୩ %
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୯ ବର୍ଷ ପରେ ସେମି ଫାଇନାଲରେ ଭାରତୀୟ ହକି ଦଳ, ବ୍ରିଟେନକୁ ୩-୧ରେ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଲକ୍ଷେ ଟପିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ମୋଟ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧,୦୦,୧୮୧ ; ଦିନକରେ ୩୧୮ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଦେଶର ମାନ ବଢାଇଲେ ପିଭି ସିନ୍ଧୁ, ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଜିତିଲେ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ମେଡାଲ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୫ରୁ ଖୋଲିବ ଭିତରକନିକା ଅଭୟାରଣ୍ୟ : କେବଳ ଦିନରେ ବୁଲି ପାରିବେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ରାତ୍ରୀଯାପନ ମନା
  • ||
  • ଚାଇନାର ନୂଆ ଚାଲ୍, ୨୦୨୭ ସୁଦ୍ଧା ତିଆରି କରିବ ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ସେନା, ୟୁଏସକୁ ଦେବ ଟକ୍କର
  • ||
  • ହାରିବା ପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଜୋକୋଭିକ୍, ରାକେଟକୁ ବାଡେଇ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୪୩୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ପୋଲିସ ନା’ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ? : Mudda 01 (21.05.2018)

21/05/2018 at 8:53 PM

ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ବାଣିଗୋଛା ଥାନା ଅ’ର୍ଗତ ଦୁଡା ଗଁ।ରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ହୋଇଥିବା ଏକ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟର ଭିଜୁଆଲ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି । ଗ୍ରାମବାସୀ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୩ଜଣଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ଅଟକ ରଖିଥିଲେ । ପରେ ବାଣିଗୋଛା ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ହୁଡା ଗଁ।ର ଯାଜନ ନାୟକ ନିଜ ଗଁ।ର ଗ୍ରାମରକ୍ଷୀ ଦୁର୍ଯୟୋଧନ ନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ସହିତ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ସୁରଟରେ କାମ କରନ୍ତି । ଗତ ୧ତାରିଖ ଦିନ ଉଭୟ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ବୌଦ୍ଧକୁ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକଟ କାଟିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ଫେରିବା ବାଟରେ ସେମାନେ ମାଧପୁର ଛକଠାରେ ହୋଟେଲରେ ମଦ ପିଇବା ସହ ଖାଇଥିଲେ । ସେହିଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାଜନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ଖଜୁରିପଡା ରାସ୍ତାରୁ ମୁର୍ମୁଷୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲ୍ କୁ ନେଇଥିଲେ । ମେଡିକାଲ୍ ରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତବେ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦଙ୍କ ଦେଖା ମିଳିନଥିଲା । ଏ ନେଇ ଯାଜନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବାଣିଗୋଛା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ କୈ।ଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇନଥିଲା । ଫେରାର୍ ଥିବା ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ବୁଧବାର ଗଁ।କୁ ଫେରିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ ତାଙ୍କ ବଡପୁଅ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ଏବଂ ସାନପୁଅ ଅନାଦିକୁ ଡାକି ଗଁ।ରେ ସଭା କରିଥିଲେ । ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦ ଯାଜନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରି ଗ୍ରାମବାସୀ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ଅଟକ ରଖିଥିଲେ । ଏସ.ପି. ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଗଁ। ଲୋକେ ଦାବି କରିଥିଲେ । ବାଣିଗୋଛା ଥାନାଅଧିକାରୀ ଏବଂ ଏସ.ଡି.ପି.ଓ.ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ବ୍ରହ୍ମାନନ୍ଦଙ୍କୁ ଚାରିଛକ ଥାନାକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତବେ ଆଇନକୁ ହାତକୁ ନେଇଥିବା ଗଁ।ଲୋକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପୋଲିସ କୈ।ଣସି କାର୍ଯୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଇନଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ କୈ।ଣସି ପ୍ରତିକ୍ରୀୟା ଦେବାକୁ ମାନକରିଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

   Related Posts