ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ପୁଣି ତୁ ତୁ ମେଁ ମେଁ ହେଲେ ଦାମ-ବିଷ୍ଣୁ

25/09/2018 at 1:43 AM


ଥମୁନି ଦାମ- ବିଷ୍ଣୁ ତୁ ତୁ ମେଁ ମେଁ । ଆଜି ପୁଣି ଏହି ଦୁଇ ନେତା ଲଢ଼ାଲଢ଼ି ହୋଇଛନ୍ତି । ବିଷ୍ଣୁ କହିଛନ୍ତି, ଦାମ ବାବୁ ଦଳରୁ ବିଦା ହେବା ପରେ ପାରାଦୀପରେ ବିଜେଡି ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି । ଦଳର ଅନେକ ନେତା ଦାମଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ବିଜେଡି ସହ ଅଛନ୍ତି । ଆଗକୁ ବି ଆଉ କିଛି ନେତା ଦାମଙ୍କ ହାତ ଛାଡିବେ । ଆଉ ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନରେ ପାରାଦୀପ ସମେତ ଜିଲ୍ଲାର ସବୁ ବିଧାନସଭା ଓ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ବିଜେଡି ଜିତିବ । ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଏଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ କଡା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି ଦାମ ବାବୁ । କହିଛନ୍ତି, ସେ ଏବେ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧୀ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି । ଏହି ମିଶନରେ ତାଙ୍କ ସହ ଯିଏ ରହିବ ରହୁ ଯିଏ ଯିବ ଯାଉ । ପାରାଦୀପରେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ସେ ହିଁ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦାମ । ଯଦି ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଯିବେ ତାହେଲେ ସେ ନୂଆ କର୍ମୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଦାମ ବାବୁ ।

   Related Posts