ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ବିରୋଧରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ଲାଗିଛି ନୂଆ ପ୍ରମାଣ

21/05/2018 at 10:33 AM

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ମେହେର ବିରୋଧରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ଲାଗିଛି ନୂଆ ପ୍ରମାଣ । ପାଟଣାଗଡରୁ ଟ୍ରେନରେ ରାୟପୁର ଯିବା ବେଳେ ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କୁ କିଛି ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି । ସେମାନେ ନିଜ ଆଡୁ ଆସି ଏନେଇ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥି ସହ ରେଲୱେର ଗାଡି ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ଗାଡି ରଖିବା ବେଳେର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ମଧ୍ୟ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ଲାଗିଛି । କୋର୍ଟରେ ତଥ୍ୟ ପ୍ରମାଣ ଦାଖଲ ପାଇଁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଆଇଜି ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଭଇଁସା ଜ୍ୟୋତିବିକାଶ କଲେଜ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପଦକୁ ନେଇ ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କର ସୌମ୍ୟ ଶେଖର ସାହୁଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ତିକ୍ତତା ଥିଲା । ଏହାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ହତ୍ୟା ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲେ ବୋଲି ପୁଞ୍ଜିଲାଲ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଆଗରେ ମାନିଛି । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଦୁଇ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୧୧ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଜେରା କରିଥିଲା । ଏବେ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତରେ ଅଛି ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ।

Leave a Reply

   Related Posts